• کد خبر:۱۰۸۲۲۵
سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران گفت : با توجه به صحبت هایی که با بازیکنان داشتیم قرار شده است که شرافتمدانه بازی کرده و با تمام توان مان را برای انجام بازی های باقی مانده در مسابقات حاضر شویم.
به گزازش وب سایت دی اسپورت؛ غلامرضا عنایتی پس از دیدار دو تیم رایکا و هوادار در خصوص این بازی اظها داشت : بازی خوب و زیبایی بود دو تیم شرایط خوبی را داشتند. بازی برای تیم ما از حساسیت کمتریبرخورد دار بود اما در مقابل سه امتیاز بازی برای رایکا خیلی مهم بود.

عنایتی ادامه داد : با توجه به صحبت هایی که با بازیکنان داشتیم قرار شده است که شرافتمدانه بازی کرده و با تمام توان مان را برای انجام بازی های باقی مانده در مسابقات حاضر شویم.

سرمربی هوادار افزود : به بازیکنان با غیرت خودم تبریک و برای تیم رایکا آرزوی موفقیت دارم امیدوارم که در ادامه راه با حضور هواداران شان موفق باشند.

عنایتی در خصوص آینده تیم هوادار بیان داشت : آینده را نمی توان پیش بینی کرد اما برنامه ریزی خوبی را داریم از برنامه هایمان خیلی جلوتر هستیم که جا دارد از دوستانی که صادقانه تیم را حمایت می کنند تشکر کنم. امیدوارم بتوانم بخشی از محبت های آنها را جبران کنم. هر چند که نمی شود در مورر آینده صحبت کرد اما همانطور که گفتم برنامه های خوبی برای آینده داریم که امیدواریم طبق برنامه پیش برویم و با یک برنامه ریزی خوب کارهای بزرگی انجام دهیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار