• کد خبر:۱۰۸۲۲۸
سرمربی خوشه طلایی ساوه گفت: با پیروزی در این دیدار همچنان امیدوار به صعود به رقابت های لیگ برتر باقی ماندیم و برای صعود همچنان می جنگیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محسن عاشوری پس از پایان بازی تیم های سپیدرود و خوشه طلایی ساوه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: تمام هدف ما کسب نتایج مطلوب در سه بازی باقی مانده و رسیدن به رتبه دوم جدول است تا به رقابت های لیگ برتر صعود کنیم که در این راستا تمام توان و تلاش خود را انجام خواهیم داد تا علاوه بر کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ دسته اول جواز حضور به رقابت های لیگ برتر را نیز بدست بیاوریم.

وی افزود: البته با توجه به پیروزی تیم های صدر جدولی همچنان در رتبه چهارم جدول باقی ماندیم و برای اینکه بتوانیم شانس صعود خود را افزایش دهیم به سایر رقبای خود فکر نکرده و بر روی بازی خود متمرکز شده تا بتوانیم با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنیم.

سرمربی خوشه طلایی ساوه به دیدار تیمش برابر سپیدرود نیز اشاره کرد و گفت : در این دیدار نیز چهار تا پنج بازیکن خود را همراه نداشتیم اما خوشبختانه توانستیم از فرصت ها به خوبی استفاده کنیم و به یک پیروزی ارشمند خارج از خانه دست یابیم.

عاشوری خاطرنشان کرد: به هرحال تمام هدف ما صعود به لیگ برتر است اما اگر در پایان نتوانیم به رقابت های لیگ برتر صعود کنیم، باید دید که مسئولان و مدیران باشگاه خوشه طلایی چه تصمیمی برای سال آینده می گیرند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار