• کد خبر:۱۰۸۲۳۳
سرمربی شهرداری بندرماهشهر گفت : هر بازیکنی که تلاش کند و با انگیزه در تمرینات شرکت کند وظیفه ما است که از وی حمایت کرده و به پیشرفتش کمک کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت و به نقل از‌ رسانه رسمی باشگاه شهرداری بندرماهشهر؛ حسن شیرعلی سرمربی شهرداری پس از برتری پرگل تیمش برابر شهرداری بم در خصوص بازی اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. علارغم اینکه ۵ گل به ثمر رساندیم اما حقیقتا از بازی راضی نیستم‌. بازیکنان داریم که از شعور فوتبالی می توانند در سطح بالایی قرار بگیرند.

شیرعلی ادامه داد : می توانستیم با خلق موقعیت های بی شمار گل های بیشتری را به ثمر برسانیم. در کل بازی خوبی بود اما نواقصی داریم که باید این نواقصات را در تمرینات رفع کنیم از طرفی گرما نیز مزید بر علت شد و بر روی کیفیت بازی هر دو تیم تاثیر گذاشت اما با این وجود با توجه به اینکه ما در این شرایط بیشتر قرار گرفته و تمرین کرده ایم راحت تر از تیم حریف بودیم.

سرمربی شهرداری بندرماهشهر افزود : تیم حریف تیم خوبی است چند بازی این تیم را دیده بودم آنها فوتبال با کلاس و روی زمین را ارائه می دهند ما در بازی امروز توانستیم از دقیقه ۱ حریف را تحت فشار بگذاریم که همین امر سبب شد بازیکنان این تیم از لحاظ بدنی تحلیل بروند و ما توانستیم از این فرصت استفاده کرده و در ۱۵ دقیقه بعدی فشار آورده و به گل دست یابیم.

شیرعلی در خصوص تغییرات محسوس فنی در تیم شهرداری بندرماهشهر بیان داشت : بازیکنان تمرینات و تاکتیک هایی را که طراحی کرده بودیم به نحواحسن انجام دادند بازیکنان ما تاکتیک پذیر هستند و اینطور نیست که بازی مستقیم را در دستور کار قرار دهیم شعور فوتبالی آنها خوب است هر چیزی که گفته ایم را انجام دادند و نهایتا منجر به موفقیت تیم شده است.

وی در مورد استفاده و بکارگیری از بازیکنان بومی در تیم شهرداری بندرماهشهر اظهار داشت : اولا دلیل این موضوع این بود که بازیکنان جوان با انگیزه در تمرینات شرکت کردند و دوم دلیل مصدومیت بازیکنان اصلی در پست دفاع و هافبک بود.

وی افزود : هر بازیکنی که تلاش کند و با انگیزه در تمرینات شرکت کند وظیفه ما است که از وی حمایت کرده و به پیشرفتش کمک کنیم.

سرمربی شهرداری بندرماهشهر در خصوص پذیرش هدایت این تیم نیز گفت : از ته دل نمی خواستم هدایت تیم را بپذیرم از من خواسته شد تا هر طور شده هدایت تیم را برعهده بگیرم و من نسبت به تصمیم و خواسته باشگاه احترام گذاشتم. با این وجود خیلی از افراد به من می گویند فداکاری نکنم اما من تابع دستور مدیر باشگاه هستم از اینکه من را شایسته سرمربیگری تیم دانستند تشکر می کنم.

شیرعلی در پایان در خصوص اینکه  فصل آینده با تیم شهرداری بندرماهشهر ادامه خواهد داد یا خیر گفت : در حال حاضر تمام فکر و ذهن من معطوف به بازی شهدای بابلسر است اصلا به فکر فصل آینده نیستم تمام تلاش من این است که در پایان فصل رده ای را در جدول کسب کنیم که در خور و شان بندرماهشهر و تیم شهرداری باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار