• کد خبر:۱۰۸۲۳۵
سرمربی تیم فوتبال نفت امیدیه گفت : با تمام توان تلاش خواهیم کرد که به حداکثر امتیاز ممکن برسیم و در نهایت با حضور در جمع ۶ تیم بالای جدول به کار خود پایان دهیم. 
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ جهانبخش جعفری سرمربی تیم فوتبال نفت امیدیه پس از دیدار تیمش مقابل شهرداری بندرعباس در خصوص بازی اظهار داشت : همانطور که می دانید تیم شهرداری بندرعباس در هفته های اخیر نمایش قابل قبولی را از خود برابر حریفانش‌ به نمایش گذاشته و در جمع مدعیان صعود به لیگ یک قرار گرفته بود و اکر کمی خوش شانس بودند به این امر دست می یافتند.

جعفری افزود : اما در دیدار امروز با آنالیزی که از حریف داشتیم با تلاش بازیکنانم و تحت فشار قرار دادن تیم مقابل، اجازه عرض اندام به آنها ندادیم و اگر کمی خوش شانس بودیم و درخشش دروازه بان حریف نبود به گل های بیشتری دست پیدا می کردیم ولی مهم این ۳ امتیاز ارزشمند بود که به آن دست پیدا کردیم.

سرمربی نفت امیدیه در خصوص عملکرد بازیکنان نفت امیدیه گفت: بازیکنان جوانی داریم که پتانسیل فنی بالایی دارند. من همیشه از بازیکنانم توقع بالایی دارم و انتظار دارم که با تمام توان تلاش کنند. من به بازیکنان پاکم افتخار می کنم که با تمام توان می جنگند و مطمئنا در سال های آینده در لیگ های بالاتر شاهد درخشش آنها خواهیم بود.

وی در مورد اهداف خود و بازیکنانش در دو هفته پایانی لیگ گفت: با تمام توان تلاش خواهیم کرد که به حداکثر امتیاز ممکن برسیم و در نهایت با حضور در جمع ۶ تیم بالای جدول به کار خود پایان دهیم. 

جعفری در خصوص برنامه خود برای فصل آینده گفت: مطمئن باشید در فصل آینده هرجایی که باشم تیمی خواهم بست که از همان هفته های ابتدایی مدعی صعود به لیگ یک باشد و کیفیت خود را به فوتبال ایران دیکته کند.

سرمربی نفت امیدیه در پایان اظهار داشت: از مجموعه وب سایت دی اسپورت به جهت پوشش لیگ های پایین و ایجاد انگیزه در مربیان و بازیکنان تشکر می کنم و برایتان آرزوی موفقیت بیش از پیش دارم.

خبرنگار: بهنام کنارکوهی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار