• کد خبر:۱۰۸۲۳۷
سرمربی فجرسپاسی شیراز گفت: به بازیکنانم خسته نباشید گفته و به شرف آنها درود می فرستم که در بازی امروز بازی فوق العاده جوانمردانه را به نمایش گذاشتند
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ داوود مهابادی پس از دیدار تیمش برابر مس رفسنجان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : بازی جذابی بود هر دو تیم برای سه امتیاز تلاش کردند در نیمه اول سعی کردیم بازی را کنترل کنیم تیم حریف نیز چند موقعیت از روی ضربه ایستگاهی ایجاد کرد و در مقابل ما روی ضدحمله برنامه داشتیم.

مهابادی ادامه داد: در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و تا زمان اعلام پنالتی به سود تیم حریف شانس گلزنی داشتیم بازیکنانم امروز بازی زیبایی را ارائه دادند ضمن اینکه تیم مس تیم کاملا تاکتیکی بود نوع ارائه فوتبال هر دو تیم نمایانگر فوتبالی زیبا و تاکتیکی بود.

سرمربی فجر افزود : به مجموعه مس و مردم شریف رفسنجان بابت برد بازی امروز و مسجل شدن صعود این تیم به رقابت های لیگ برتر تبریک می گویم. به بازیکنان خودم نیز خسته نباشید گفته و به شرف آنها درود می فرستم که در بازی امروز بازی فوق العاده جوانمردانه را به نمایش گذاشتند فکر می کنم اگر بازیکن ما مرتکب اشتباه نشده و اخراج نمی شد حتی می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. علی ایحال علارغم تلاش زیادی که کردیم در نهایت تیم مس موفق به پیروزی شد که برد و صعودشان به لیگ برتر را مجددا تبریک می گویم.

مهابادی در خصوص داوری بازی اظهار داشت : داوری بازی غیر از دو صحنه چیز خاصی نداشت صحنه اول و مهمی که در محوطه جریمه مس اتفاق افتاد و از دیدگاه من باید پنالتی به سود ما اعلام می شد.

وی در مورد اینکه چند بازیکن را به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در اختیار نداشتند گفت : از بازیکنان اصلی ۴ بازیکن و در مجموع ۹ بازیکن، ۲ نفر از کادرفنی و ۲ نفر از کادر پزشکی را در اختیار نداشتیم.

مهابادی اضافه کرد : دروازه بان ذخیره ما نیز در رفسنجان دچار بد حالی شده و در بیمارستان این شهر بستری شد که مجبور شدیم وی را به شیراز اعزام کنیم امیدوارم این بلا از تیم و کل کشور ریشه کن شود و همه مردم در صحت و سلامت به زندگی خودشان ادامه دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار