• کد خبر:۱۰۸۲۳۸
سرمربی مس رفسنجان گفت: هم تیم ما و هم تیم فجر عطش پیروزی بودند به همین دلیل موقعیت های زیادی روی دروازه حریف خلق شد در نهایت به تیم فجرسپاسی تبریک می گویم که فوتبال پاک را امروز معنی کردند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان پس از پایان بازی با فجرسپاسی در خصوص بازی اظهار داشت : یکی از زیباترین بازی لیگ یک امروز انجام شد تیم فجر امروز برخلاف تصوراتم بازی خوبی را به نمایش گذاشت آنها آنقدر خوب بازی کردند که تصور ارائه چنین بازی را از این تیم نداشتم. تمام تلاش‌مان این بود که تیم با توجه به فشاراتی که در این مدت متحمل شده بود در بازی امروز به صورت متمرکز وارد زمین شود.

ربیعی ادامه داد : هر دو تیم عطش پیروزی بودند به همین دلیل موقعیت های زیادی روی دروازه حریف خلق شد در نهایت به تیم فجرسپاسی تبریک می گویم که فوتبال پاک را امروز معنی کردند.

سرمربی مس رفسنجان افزود : این پیروزی سبب شد تا اگر اتفاق خاصی نیفتد مس به لیگ برتر صعود کند از صمیم قلبم این پیروزی را به فاتحان اروند که نامشان همیشه جاودان است تقدیم می کنم. خیلی خوشحال هستم که نام شهر رفسنجان که دیار این عزیزان است را امشب در کشور طنین انداز کنیم.

وی بیان داشت : بار سنگینی بر دوش داشتیم حرف های زیادی برای گفتن دارم که امروز و در حال حاضر زمان مناسبی برای گفتن آنها نیست بازی امروز بازی سخت و سنگینی بود خدا را شکر می کنم که توانستیم سربلند از زمین مسابقه بیرون خارج شویم.

ربیعی در خصوص داوری بازی اظهار کرد : با اینکه در بعضی صحنه ها هم ما و هم تیم فجر با وی اختلاف نظر داشتیم اما در کل داور مسلط بر بازی بود  و با جدیت قضاوت می کرد که به همین دلیل نیز او در لیگ برتر نیز قضاوت می کند.

سرمربی مس در خصوص ۲ بازی آینده این تیم برابر نود ارومیه و بادران تهران نیز گفت : برنامه هایمان را ادامه خواهیم داد و در این میان به احتمال زیاد به بازیکنانی که در این مدت بازی کمتری رسیده است میدان خواهیم داد. امیدواریم ۲ بازی آینده را با جدیت دنبال کرده و در نهایت لیگ را به پایان برسانیم.

ربیعی ادامه داد : در بازی امروز چند بازیکن را به دلایل محرومیت، مصدومیت و مسائل فنی در اختیار نداشتیم اما بازیکنان جوان و حتی بومی در نیمکت داشتیم که می توانستند کمک حال ما حتی در ادامه راه باشند.

وی در خصوص با تیم های مختلف در لیگ های پایین تر سابقه صعود داشته است بیان داشت : افتخار می کنم که مربیگری را پله پله طی کرده و به ترتیب در لیگ های سه تا یک مربیگری کرده ام هر لیگ سختی های خاص خود را دارد از اینکه ۱۲ روز مانده به آغاز مسابقات سرمربیگری تیم مس را برعهده گرفته و در حال حاضر موفق شدیم به لیگ برتر صعود کنیم خوشحال هستم و این موفقیت را به روح مادرم و خواهرم تقدیم می کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار