• کد خبر:۱۰۸۲۴۳
رئیس هیئت فوتبال شهرستان باوی گفت: خوزستان معدن استعدادهای نهفته هست که با برنامه ریزی و درایت مربیان می شود این استعدادها را بارور کرد و ما ثابت کردیم می توان در سختی ها هم به هدف مورد نظر دست یافت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ عبدالرضا حمیدی در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار کرد: در برابر تیم خوب امید گناوه بازی بسیار سختی داشتم و در هوای بسیار شرجی با رطوبت بالا موفق شدیم با نتیجه ۳ بر صفر زمین را ترک کنیم و صدر جدول را دوباره پس بگیریم که جا دارد از پیگیری دکتر سید کریم حسینی نماینده محترم مردم شریف اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی و مساعدت مدیرکل ورزش وجوانان استان جناب آقای مهندس افشین حیدری در پرداخت هزینه سفر به گناوه و پاداش برد بازی برابر این تیم تشکر و قدردانی کنم.

رییس هیات فوتبال شهرستان باوی گفت: ما از اول فصل در حالی پای به این رقابتها گذاشتیم که از لحاظ سخت افزاری،امکانات و وضعیت مالی قابل قیاس با تیم های دیگر نبودیم اما نشان دادیم که با همدیگر از پس هر کاری بر می آییم و با درایت کادر فنی و در راس آن جناب آقای داریوش هرمزی مربی برجسته و کاربلد خوزستانی و همچنین تلاش و تعصب بازیکنان فراتر از انتظار ظاهر شدیم و هم اکنون ۳ هفته مانده به پایان این رقابتها ، صدرنشین هستیم.

حمیدی اظهار داشت: خوزستان معدن استعدادهای نهفته هست که با برنامه ریزی و درایت مربیان می شود این استعدادها را بارور کرد و ما ثابت کردیم می توان در سختی ها هم به هدف مورد نظر دست یافت.

رییس هیات فوتبال شهرستان باوی افزود: در هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم، فردا(سه شنبه) در ورزشگاه تختی میزبان شهید قندی یزد هستیم و در این بازی تنها نیستیم چون یک خوزستان پشت ما هست و این را احساس می کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار