• کد خبر:۱۰۸۲۴۸
بازیکنان شان به ما گفتند راه بدهید!
  • ۱۵:۰۸
  • ۱۴/مرداد/۱۳۹۹

بیانیه باشگاه مس نوین در خصوص اتفاقات بازی با شهیدقندی یزد

در شرایطی که مس نوین در آرامش و با روحیه آماده مصاف با خیبر است اما باشگاه و سرمربی حریف هفته قبل این تیم صحبت‌های غیرمنصفانه‌ای را در مورد بازی در یزد مطرح کرده‌اند و باب میل خود صحنه‌‌ها را در اختیار رسانه‌ها قرار داده‌اند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس؛ تیم مس نوین هفته گذشته در یزد به مصاف شهید قندی صدرنشین گروه رفت و در حالی که می توانست پیروز از زمین خارج شود و بازی بسیار خوب خود را با سه امتیاز تکمیل کند، در لحظات پایانی به تساوی رضایت داد.

این تساوی موجب شد مس نوین فوتبال پاک و وجود شرف در ساق‌هایش را اثبات کند و شهید قندی هم از صدر به رده سوم سقوطی آزاد داشته باشد و صعودش به لیگ یک به شدت مشکل شود.

صعود برای شهید قندی در حالی به اما و اگر افتاده که به نظر می‌سد سرمربی این تیم نمی‌تواند این موضوع را هضم کند و در مصاحبه‌ای که با یکی از رسانه‌ها داشته، به تصمیمات داور بازی این تیم با کاسپین و مس نوین اشاره کرده که داور بازی در صحنه‌های تاثیرگذار حق را به تیم او نداد!

این در حالی است که داور بازی شهید قندی و مس نوین در بسیاری از صحنه‌ها با میزبان پر هزینه لیگ دو مماشات کرد و حتی پنالتی علیه مس نوین به شدت سختگیرانه اعلام شد.‌

صحنه عجیب بازی نیز مهربانی کامل با بازیکن شهید قندی و آرنج زنی او به گردن ناصر دوست محمدی مدافع مس نوین بود که دوست محمدی برای لحظاتی بیهوش شد اما هیچ کارتی از جیب داور خارج نشد تا عمده سوت‌ها در زمین به سود شهید قندی و متاثر از صدرنشینی این تیم زده شود.

حالا صحبت‌های سرمربی شهد قندی بیشتر از آنکه جنبه نقد مسائل داوری و اعتراض را داشته باشد، به بازی حساس این تیم مقابل استقلال ملاثانی مربوط می‌شود و جالب نیست که با سو استفاده از تیم‌های دیگر و مسائلی که هرگز رخ نداده، به هر شکلی قصد شیطنت برای نتیجه گرفتن در بازی مستقیمشان را داشته باشند.

باشگاه شهید قندی نیز صحنه‌های داوری مربوط به بازی را آنطور که باب میلش بوده، در اختیار برخی رسانه‌ها قرار داده و تمام واقعیت‌ها از بازی را به تصویر نکشیده است.

این باشگاه همچنین همکاری خوبی با اعضای مس نوین چه قبل از بازی و چه بعد از بازی نداشت و البته بنا به صحبت‌های نزدیکان این تیم، واهمه شدیدی بابت هدر رفتن هزینه‌های زیاد برای صعود در یزد وجود دارد.

بازیکنان مس نوین در زمین بازی از سوی بازیکنان شهید قندی با گلایه از بازی محکم و جوانمردانه و همچنین پیشنهاد برای "راه دادن" روبرو شدند که پاسخ نوینی‌ها همانند چند هفته اخیر منفی بود و همین مسئله موجب تحسین اهالی هم فوتبال شد. مسئله‌ای که برای شهید قندی بعد از بازی قابل باور نبود و حالا بهتر است این باشگاه و سرمربی‌اش، زوایای دیگری از فوتبال را هم ببینند و بپذیرند.
تیم مس ب
ف
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار