• کد خبر:۱۰۸۲۴۹
مدافع میلادمهر تهران گفت: لیگ را با پیروزی های متوالی به پایان خواهیم رساند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ میثم شهبازی مدافع چپ میلادمهر تهران در هفته های پایانی لیگ دسته دوم بعد از یک هفته سخت توانست برای تیمش با به ثمر رساندن یک گل باعث شد شکست تیمش مقابل حریف را تبدیل به نتیجه ای  برابر تبدیل شود. شهبازی تاکنون 4 گل و 3 پاس گل را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

مدافع جوان تیم فوتبال میلادمهر تهران، تیمی که در هفته گذشته توانست نتیجه شکست را با تساوی 2 بر 2 به پایان برساند از شرایط بازی سخت، بخصوص در این روزهای کرونایی به خبرنگار دی اسپورت می گوید: این روزها نه تنها عرصه فوتبال و ورزش بلکه شرایط کشور نگران کننده است اما زندگی همچنان ادامه دارد و ما باید مثل گذشته کارمان را ادامه بدهیم بلکه شرایط را به نسبت قبل بهتر و بهینه تر از قبل کنیم.

او در ادامه در خصوص عملکرد خودش در این بازی و نتیجه ای که حاصل شد نیز گفت: بازی دشواری بود اما ما با وجود عقب بودن در دقایق ابتدایی بازی توانستیم نتیجه را به سود خود بازگردانیم و با گلی که ابتدای به امر من به ثمر رساندم توانستیم شرایط را به سود خود کنیم و در ادامه همه با یکدلی و تلاش بسیار توانستیم در نهایت بازی را با نتیجه ای خوب به پایان برسانیم حالا اگرچه تمام تلاشمان را کردیم که پیروز میدان شویم اما همین که در شرایط سخت با داشتن بازیکنان جوان به چنین نتیجه ای دست پیدا کنید هم بد نیست البته ما توقعمان از خودمان بیشتر از این هاست. 

شهبازی در خصوص اینکه آیا می توان به این تیم برای صعود به مرحله بعد امیدوار بود سوال کردیم که او در پاسخ گفت: کار سختی است اگرچه انسان باید همیشه و هر زمان امیدوار باشد و دست از تلاش برندارد اما بعید می دانم که امسال بتوانیم جز صعودکنندگان به لیگ یک باشیم ولی در حال حاضر با توجه به زمان کم و نتایجی که ابتدای فصل گرفتیم کمی بعید به نظر می رسد که جز سهمیه داران لیگ آزادگان باشیم.

مدافع چپ میلاد مهر در آخر تصریح کرد: اگرچه گرفتن سهمیه لیگ یک کاری دور از ذهن است اما من و هم تیمی هایم این روزها تلاش می کنیم که بهترین نتیجه را برای تیم رقم بزنیم تا هم نگاه ها برای کسب جایگاه بهتر برای تیم و هم بازیکنان بیشتر به سمت همه معطوف شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار