• کد خبر:۱۰۸۲۵۹
برنامه هفته‌های شانزدهم،هفدهم و هجدهم لیگ دسته سه باشگاه‌های کشور فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت،  برگزاری مسابقات لیگ دسته سه تابع رعایت صحیح تمامی موارد مندرج در پروتکل ها و دستورالعمل های ابلاغی وزارت محترم بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا در ورزش است.  همچنین رعایت این نکات مستلزم تلاش و همکاری کلیه ارکان محترم برگزاری مسابقات از جمله اداره محترم ورزش استان، هیات فوتبال استان، باشگاه ها، نیروی انتظامی و .... است.  برگزاری مسابقات که باید بدون حضور تماشاگر و در زیر نور استاندارد انجام گردد. شایان ذکر است با عنایت به لزوم برگزاری همزمان دیدارهای دو هفته پایانی( هفته هفدهم و هجدهم) هماهنگی های لازم جهت شروع به موقع بازیها در ساعت اعلامی انجام گردد.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته شانزدهم: سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

شاهین بندر عامری – بویر احمد یاسوج- ساعت ۲۰:۱۰ - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
پیشگامان فنون پارس- شهید مولایی قائمشهر- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه تختی تهران
پاراگ تهران – تازان تهران- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه شهید کشوری تهران

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹

استقلال شوش – بر ق ۳ فاز شیراز - ساعت ۲۰:۱۵ - ورزشگاه تختی شوش
فرهنگ ایثار آستارا-پاس گیلان- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه سردارجنگل رشت
دماوند آمل – شهرداری اردبیل- ساعت ۱۹:۱۰ - ورزشگاه شهدا سیمرغ
خلیج فارس میناب – یزد لوله- ساعت ۱۹:۴۰ - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
کیان تهران-مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه شهید کشوری تهران
۰۴ بیرجند – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۸:۴۰ - ورزشگاه تختی بیرجند
جوان نوین ساری-شهرداری نوشهر- ساعت ۱۹:۱۰ - ورزشگاه شهدا ساری
عقاب تهران – آبی پوشان ذوالفقار کاشان- ساعت ۱۹:۲۰ - ورزشگاه تختی تهران
نگین سناباد مشهد-ستاره سرخ کاشان- ساعت ۱۸:۴۰ - ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

هفته هفدهم - چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹

مهاجرنوین مشهد – تازان تهران- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری نوشهر – نگین سناباد مشهد- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهدا نوشهر
ویستا توربین تهران – جوان نوین ساری- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه غدیر تهران
کیان تهران – ۰۴ بیرجند- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهید کشوری تهران
ستاره سرخ کاشان – پاراگ تهران - ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
شهید مولایی قائمشهر – آبی پوشان ذوالفقار کاشان- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا ساری
پاس گیلان – دماوند آمل- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه سردارجنگل رشت
پیشگامان فنون پارس – آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی تهران
شهرداری اردبیل – عقاب تهران - ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی اردبیل
سپاهان نوین ایذه – یزد لوله- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی اهواز
سپاهان نوین اصفهان-استقلال شوش- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
برق ۳ فاز شیراز – خلیج فارس میناب- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه پارس شیراز

هفته هجدهم - چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

فرهنگ ایثار آستارا- پیشگامان فنون پارس- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
آبی پوشان ذوالفقار کاشان – شهرداری اردبیل- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه امیرکبیر کاشان
آذر کوثر تبریز - شهید مولایی قائمشهر- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهرداری تبریز
عقاب تهران  - پاس گیلان- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی تهران
جوان نوین ساری- کیان تهران- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهدا ساری
۰۴ بیرجند -  مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی بیرجند
پاراگ تهران –  شهرداری نوشهر - ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهید کشوری تهران
تازان تهران -  ستاره سرخ کاشان- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه غدیر تهران
نگین سناباد مشهد – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
استقلال شوش –  بویر احمد یاسوج- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه تختی شوش
خلیج فارس میناب – سپاهان نوین اصفهان- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
شاهین بندر عامری –  سپاهان نوین ایذه- ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
یزد لوله -  برق ۳ فاز شیراز- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار