• کد خبر:۱۰۸۲۷۴
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم توضیحاتی در خصوص اتفاقات بازی های شهرداری آستارا - آوالان کامیاران و استقلال ملاثانی و شهیدقندی یزد ارائه داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهردا شفیعی راد مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم در خصوص بازگشت به مسابقات و جزئیات تست راستی آزمایی تیم فوتبال پاس همدان در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : ایفمارک طی نامه ای به کمیته مسابقات اعلام کرد که با توجه به تست های گرفته شده از اعضای تیم پاس همدان کرونایی های این تیم به حدنصاب اعلام شده در پروتکل بهداشتی ارائه شده از سوی وزارت بهداشت نرسیده و این تیم می تواند بدون نفرات کرونایی در ادامه مسابقات شرکت کند.

شفیعی راد ادامه داد : اینکه چه تعدادی از بازیکنان پاس به کرونا مبتلا هستند کمیته مسابقات از آن اطلاع ندارد و اطلاعات این نوع موارد در اختیار ایفمارک است.

مسئول برگزاری مسابقات در خصوص اتفاقات بازی استقلال ملاثانی و شهیدقندی یزد بیان داشت : تا آخرین ساعات روز بازی در سازمان لیگ درگیر اتفاقات این بازی بودیم گویا در بین دو نیمه درگیری های بین بازیکنان دو تیم ایجاد می شود که در این خصوص تصاویری هم به ما ارسال شده است اما در کل منتظر گزارش داور و نماینده فدراسیون هستیم که پس از دریافت گزارشات پرونده بازی را به کمیته انضباطی ارجاع خواهیم داد.

وی افزود : آنطور که شنیدیم و طی تماس تلفنی به ما اطلاع دادند پس از پایان نیمه اول زمانی که تیم ها به رختکن هایشان می رفتند درگیری بین بازیکنان دو تیم ایجاد می شود که پس از خاتمه درگیری دو تیم به رختکن هایشان رفته اند.

شفیعی راد افزود : بر اساس شنیده ها پس از پایان وقت استراحت بین دو نیمه داور و ناظران وارد زمین می شوند اما گویا تیم شهیدقندی پس از ورود به زمین مسابقه داخل زمین نشده و کنار زمین حضور یافته اند که نهایتا پس از پایان زمان قانونی برای حضور تیم ها جهت شروع نیمه دوم تصمیم گرفته است که بازی را نیمه تمام اعلام کند.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم در پاسخ به این سوال که امکان برگزاری نیمه دوم بازی وجود دارد یا خیر گفت : این موضوع در حیطه وظایف کمیته انضباطی است و باید ببینیم این کمیته پس از بررسی گزارشات داور و ناظر بازی و مستندات ارائه شده در خصوص این بازی چه تصمیم گرفته و آرایی را صادر می کند.

شفیعی راد در خصوص عدم حضور برخی از تیم ها در بازی های سرنوشت ساز که در صعود و سقوط تیم ها تاثیر بسزایی دارد گفت : متاسفانه ما در فصل جاری شرایط متفاوتی را تجربه می کنیم و ادامه مسابقات پس از وقفه بیش از ۴ ماه از سرگرفته شد همین موضوع سبب شده است برخی تیم ها که ساختار مناسبی از لحاظ مالی ندارند جهت حضور در ادامه لیگ با مشکل زیادی مواجه شوند. در خصوص بازی شهرداری آستارا و آوالان کامیاران از روز قبل بازی که زمزمه هایی مبنی بر عدم حضور تیم آوالان شنیده می شد ارتباطی با مقامات استانی و مسئولان باشگاه آوالان برقرار کرده و شرایط خاص فعلی را برایشان گوشزد کرده و به آنها گفتیم که در صورت عدم حضور پرونده انضباطی بزرگی در خصوص عدم حضورشان تشکیل خواهد شد اما نهایتا علارغم صحبت ها و هشدارهای لازم دوستان در باشگاه آوالان با اعلام اینکه با کمبود بازیکن و مشکل مالی مواجه هستند در این بازی حضور نخواهند یافت.

وی ادامه داد : پرونده این بازی به صورت ویژه به کمیته انضباطی ارجاع داده شده و خارج از نوبت اتفاقات بازی و عدم حضور نماینده کامیاران بررسی خواهد شد و امکان دارد در پروسه بررسی پرونده این بازی توسط کمیته انضباطی و سایر ارکان قضایی فدراسیون هر اتفاق رخ دهد!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار