• کد خبر:۱۰۸۳۲۰
سرمربی هوادار تهران گفت : نگه داشتن انگیزه بازیکنان در سطح بالا در شرایطی که می دانند هیچ اتفاقی برایشان نخواهد افتاد خیلی سخت است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ غلامرضا عنایتی سرمربی هوادار تهران پس از تساوی تیمش مقابل آرمان گهرسیرجان در خصوص بازی اظهار داشت : بازی خوبی بود دو تیمی زیاد انگیزه برای انجام بازی نداشتند بازی زیبا و درگیرانه ای را ارائه دادند هم آرمان گهر و هم ما فرصت های گلزنی را ایجاد کردیم البته موقعیت های ما بیشتر از موقعیت های حریف بود در کل از نحوه بازی بازیکنانم راضی نیستم.

عنایتی ادامه داد : نگه داشتن انگیزه بازیکنان در سطح بالا در شرایطی که می دانند هیچ اتفاقی برایشان نخواهد افتاد خیلی سخت است. تلاش کردیم پایان بازی با امتیاز همراه شود که خدا را شکر همین طور هم شد به تیم آرمان گهر نیز تبریک می گویم و برای آنها در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی هوادار در خصوص عملکرد دروازه بانان دو تیم بیان داشت : هر دو تیم موقعیت های زیادی داشتند که در این بین دروازه بانان دو تیم خوب کار کردند. علارغم اینکه از نحوه بازیکنان راضی نیستم اما بابت تلاش همه بازیکنانم از آنها تشکر می کنم. ما ۹ بازیکن خودمان را در اختیار نداشتیم البته نمی توانیم با این دلیل بد بازی کردمان را توجیه کنیم.

وی گفت : لیگ با توجه به وجود شرایط کرونایی فرسایشی شده و بازیکنان خسته شده اند امیدوارم که بیماری کرونا ریشه کن شود تا بتوانیم برای فصل آینده با برنامه خوبی وارد مسابقات شویم‌.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار