• کد خبر:۱۰۸۳۲۱
سرمربی آرمان گهرسیرجان گفت : تیم هوادار یکی از تیم های خوب لیگ یک است و این موضوع را در نیم فصل دوم ثابت کرد آنها توانستند با کسب بهترین به عنوان بهترین تیم نیم فصل دوم لقب بگیرند‌.
به گزارش وب سایت دی اسپورت قاسم شهبا سرمربی آرمان گهرسیرجان در خصوص بازی با هوادار تهران اظهار داشت : تیم هوادار یکی از تیم های خوب لیگ یک است و این موضوع را در نیم فصل دوم ثابت کرد آنها توانستند با کسب بهترین امتیازات به عنوان بهترین تیم نیم فصل دوم لقب بگیرند.

شهبا ادامه داد : هوادار با برنامه بازی می کند به همین دلیل ما می دانستیم که کار سختی مقابل این تیم داریم. ما در بازی امروز با برنامه کار کردیم موقعیت های خوبی هر دو تیم روی دروازه ها ایجاد کردند شاید حساسیتی که از لحاظ جایگاه در جدول داشتند و هر دو تیم با توجه به اینکه در میانه جدول بوده و به امتیازات این بازی نیاز مبرم داشتند سبب شد تا دو تیم از موقعیت هایشان استفاده بهتری نکنند.

سرمربی آرمان گهرسیرجان بیان داشت : یکی از نقاط قوت ما این است که در فصل جاری توانستیم نتایج خوبی را در زمین خودمان بگیریم می توانستیم در فصل جاری جایگاه خوبی را در جدول داشته باشیم اما چنین نشد که امیدوارم فصل آینده بتوانیم آرمان گهر را به جایگاه اصلی خود برسانیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار