• کد خبر:۱۰۸۳۲۳
سرمربی داماش گیلانیان گفت: با برتری برابر تیم قشقایی شیراز، خط بطلانی بر شایعات کشیدیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مازیار ربیعی فر در پایان دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و قشقایی شیراز در رشت اظهار داشت: متاسفانه حرف و حدیث هایی طی چند روز اخیر در خصوص این بازی شنیده شد اما ما با یک بازی جوانمردانه توانستیم برابر حریف خود به برتری برسیم تا خط بطلانی بر این شایعات کشیده شود.

وی افزود: حتی مدیریت باشگاه داماش گیلان و اسماعیل حاجی پور نیز برای پیروزی در این دیدار، برای بازیکنان پاداش نقدی در نظر گرفته بود که پس از اتمام بازی و پیروزی در این دیدار سخت، این پاداش در رختکن به بازیکنان اهداء شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در این دیدار نیز بازیکنان داماش با تمام وجود خود جنگیدند و یک بازی زیبا را از خود به نمایش گذاشتند تا در آخرین بازی خانگی خود در رقابت های فصل جاری لیگ دسته اول پیروز شویم و با پیروزی، بازی های خانگی خود را به اتمام برسانیم.

سرمربی داماش گیلان اضافه کرد: به هرحال خدا را شکر می کنم که در این دیدار به برتری رسیدیم و به سومین پیروزی متوالی خود دست یافتیم و از بازیکنانم نیز تشکر می کنم که با تمام سختی های موجود، در این دیدار بسیار خوب ظاهر و جانانه بازی کردند.

ربیعی فر بیان کرد: البته تیم فوتبال قشقایی شیراز نیز بسیار خوب ظاهر شد و به خصوص در دقایق پایانی و برای فرار از شکست، حملاتی را انجام داد و تیم داماش را تحت فشار قرار داد اما بازیکنان ما به خوبی دستورات کادرفنی را در زمین بازی اجرا کردند.

وی به غیبت محمد مختاری در این دیدار به دلیل محرومیت نیز اشاره و خاطرنشان کرد: محمد مختاری نه تنها کاپیتان تیم است ، بلکه عصای دست ما نیز می باشد و این بازیکن نشان داد که ذکاوت، هوش و شخصیت آن را دارد که در عرصه مربیگری نیز ورود کند و به طور حتم این بازیکن لایق در این عرصه نیز موفق خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار