• کد خبر:۱۰۸۳۳۵
سرمربی مس رفسنجان گفت : تعامل خوبی بین من و مدیران باشگاه وجود دارد اما باید واقع بینانه تمامی ابعاد بررسی شود فرصت کمی تا شروع مسابقات لیگ برتر داریم چند درخواست از باشگاه دارم که اگر پذیرفته شود قطعا ادامه همکاری خواهیم داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمد ربیعی پس از برتری مقابل نود و قهرمانی در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور در این خصوص و در رابطه بازی اظهار داشت : به کلیه عوامل باشگاه نود ارومیه خسته نباشید می گویم که در بازی امروز جوانمردانه و شرافتمدانه بازی کردند و در طول فصل علارغم مشکلات عدیده تیم مقتدر و با احترامی را برای مردم ارومیه درست کردند.

ربیعی ادامه داد : در کل بازی کردن در ارومیه سخت است و ما می دانستیم که بازی سختی را پیش رو داریم. موقعیت های زیادی هر دو تیم داشتند ما برای قطعی کردن قهرمانی مان به سه امتیاز این بازی نیاز داشتیم.

سرمربی مس رفسنجان ادامه داد : در نیمه اول چند موقعیت گلزنی نصیب‌مان شد که دروازه بان حریف واکنش خوبی برابر این موقعیت ها داشت در نیمه دوم یک مقدار اشتباهات فردی هم داشتیم ولی به هر ترتیب توانستیم با برد این بازی سخت را پشت سر بگذاریم.

وی بیان داشت : در این مقطع نگه داشتن تیم در شرایط ایده آل آن هم برای انجام بازی بیرون از خانه کار سختی است تمام تمرکز و توانم طی هفته گذشته تا قبل از بازی این بود که تیم را در شرایط آرمانی نگه دارم این برد و قهرمانی را به مردم شریف و نجیب رفسنجان و استان تقدیم می کنم.

ربیعی اضافه کرد : سال سخت و خاصی را از چند ابعاد سپری کردیم اما فکر می کنم لایق این بودیم که از ۳۳ بازی ۶۶ امتیاز را کسب کنیم. امیدوارم مردم رفسنجان و شرکت مس قدر این صعود را بدانند.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این موضوع که در طول فصل خیلی از افراد معتقد بودند که باشگاه مس رفسنجان در قباس با سایر تیم ها با مشکلات مالی مواجه نشده است گفت : با این موضوع که نظم مالی داشتیم موافق هستم. تعامل خوبی بین من، مدیرعامل و معاونین فنی باشگاه وجود داشت از زحمات، حمایت و کمک های این عزیزان مخصوصا اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت صنایع مس ایران تشکر می کنم. تمام فصل با ایده های من پیش رفتیم که این خیلی مهم است از مدیرعامل باشگاه که در این راه همگام با من بود نهایت تشکر را دارم. اما با این موضوع که گفته می شود باشگاه مس هزینه ای زیادی را کرده است موافق نیستم اگر بودجه و هزینه کرد باشگاه مس رفسنجان را با سایر باشگاه ها مقایسه کنید متوجه می شوید که قراردادهای ما قراردادی متوسطی است.

ربیعی در پاسخ به این سوال که آیا فصل آینده در رقابت های لیگ برتر با مس رفسنجان به همکاری خود ادامه خواهد داد یا خیر گفت : از آذرماه سال گذشته مدیران باشگاه مذاکراتی را با ما آغاز کردند و در اسفندماه قراردادم را تمدید کردم اما قبل از شیوع کرونا بود و بعد از کرونا هم درگیر این شدیم که صعودمان را قطعی کنیم. قطعا جلسه ای با مدیرعامل باشگاه، رئیس شرکت صنایع مس و هیئت مدیره باشگاه خواهم داشت و مجددا در خصوص همکاری بحث خواهیم کرد با اینکه قرارداد دارم اما اگر به توافق رسیدیم به همکاریم با باشگاه ادامه خواهم داد.

وی افزود : تعامل خوبی بین من و مدیران باشگاه وجود دارد اما باید واقع بینانه تمامی ابعاد بررسی شود فرصت کمی تا شروع مسابقات لیگ برتر داریم چند درخواست از باشگاه دارم که اگر پذیرفته شود قطعا ادامه همکاری خواهیم داد.

ربیعی در خصوص اینکه بازی هفته آینده این تیم تشریفاتی خواهد بود و دیدگاه وی نیز به همین شکل خواهد بود بیان داشت : امروز بابت قهرمانی تیم باید شادی کنیم و پس از آن به فکر بازی هفته آینده باشیم.

او اضافه کرد: در این ۳۳ هفته تحت فشار بودیم و خیلی خوشحالم که توانستیم رکورد کسب بیشترین امتیاز و گل زده در رقابت های لیگ دسته اول را شکسته و از آن خود کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار