• کد خبر:۱۰۸۳۸۶
سرمربی قشقایی شیراز به شایعه کنار گذاشتن چند بازیکن اصلی از این تیم واکنش نشان داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ عصر روز گذشته یکی از کانال های تلگرامی خبری مبنی بر کنار گذاشتن چند بازیکن اصلی قشقایی شیراز از این تیم منتشر کرد که بلافاصله این خبر از سوی باشگاه قشقایی شیراز تکذیب و این خبر را خبری کذب بیش ندانست.

رشید طهماسبی سرمربی قشقایی شیراز در این خصوص در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : ۲ بازیکن را به خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار نداریم و بازی با ملوان هم مثل بقیه بازی‌ ها برای ما مهم است.

طهماسبی ادامه داد: البته تعدادی از بازیکنان را در هفته های اخیر به دلیل مصدومیت و محرومیت نداشتیم که شاید دوستان اطلاعات کافی از این موضوع نداشته و شروع به جوسازی کرده اند اسامی سایر بازیکنان مصدوم و محروم را به دلیل حساسیت بازی هفته پایانی نمی توانم رسانه ای کنم اما قطعا صادقی و ایوبی را برای این بازی نخواهیم داشت.

وی بیان داشت : ما با در اختیار داشتن اکثر بازیکنان اصلی و کلیدی به میدان خواهیم رفت تا بتوانیم پایان فصل را با برد تمام کنیم و امیدوارم که در هفته پایانی همه تیم‌ ها ارائه بازی جوانمردانه را در دستور کار خود قرار دهند تا حق هیچ تیمی پایمال نشود.

سرمربی قشقایی افزود : ما توجه ای به جوسازی های رسانه ای و انتشار خبرهای کذب در فضای مجازی و از سوی برخی کانال های تلگرامی نداریم و به کار خود با قدرت ادامه خواهیم داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار