• کد خبر:۱۰۸۴۰۳
مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت که تیمش در مصاف با سایپا کار دشواری پیش رو دارد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل سایپا در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: طبیعتاً بازی با سایپا بازی سختی برای ماست، چون این تیم هنوز خطر سقوط را احساس می‌کند و انگیزه بالایی برای بازی فردا دارد. سایپا در هفته‌های گذشته هم نتایج خوبی را به دست آورده است و ما کار سختی پیش رو داریم.

وی ادامه داد: مصمم هستیم تا نتیجه خوبی به دست بیاوریم. از مسئولان هم انتظار داریم که به قولی که داده‌اند، عمل کنند. چون قرار شده 28 مرداد 20 درصد از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند و تیم را در شرایط بحرانی قرار ندهند. ما هم مسابقات حذفی و هم بازی‌های لیگ را پیش رو داریم و امیدوارم مشکلات حل شود تا نتایج خوب گذشته را تکرار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره مسائل داوری خاطرنشان کرد: در دو هفته گذشته با توجه به اینکه ما نه تیمی هستیم که خطر سقوط را احساس می‌کنیم و نه در رقابت برای گرفتن سهمیه هستیم، داوران دیدی خنثی به ما دارند. در بازی با فولاد پنالتی ما را نگرفتند و در بازی با گل‌گهر هم گل سوم این تیم در شرایط آفساید به ثمر رسید. امیدوارم در بازی‌های پیش رو داوران دقت بیشتری داشته باشند و این اتفاقات رخ ندهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار