• کد خبر:۱۰۹۰۴۰
مدافع راست تیم فوتبال دسته دومی مس نوین کرمان مدنظر چند تیم لیگ یکی قرار گرفت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال مس نوین کرمان فصل گذشته موفق شد در خط دفاعی بهترین آمار را ثبت کند. این تیم در گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور پس از تیم های استقلال ملاثانی، خیبر خرم آباد و شهید قندی یزد به همراه تیم های فولادنوین اهواز و شهرداری همدان با 24 گل خورده بهترین خط دفاع را در بین تیم های گروه اول این رقابت ها در اختیار داشت.

حامد منصور آبادی مدافع راست فصل گذشته مس نوین کرمان یکی از مدافعان تاثیرگذار این تیم بود که توانست در ترکیب تیم مس نوین خوش درخشیده و نقش بسزایی در کسب عنوان بهترین خط دفاعی این تیم داشته باشد.

او فصل گذشته حدود 16 بازی برای تیمش انجام داد و در طول این تعداد بازی 4 پاس گل و 2 پنالتی برای تیمش از حریفان گرفت.

وی علاوه بر بازی در پست دفاع راست به عنوان وینگر راست نیز سابقه بازی دارد و در بعضی مواقع نیز مربیان او را در این پست به کار می گرفتند.

منصور آبادی سابقه بازی در لیگ یک با تیم های نیروی زمینی و مس رفسنجان را در کارنامه دارد و در ترکیب این تیم ها نیز توانسته بود عملکرد مطلوبی را از خود به نمایش بگذارد.

این بازیکن سابقه همکاری با مربیانی چون میشو کرستیچوویچ و وینگو بگوویچ را نیز در کارنامه دارد.

منصورآبادی در تیم مس رفسنجان که فقط 18 سال داشت به عنوان جانشین شجاع خلیل زاده انتخاب شده بود و در صورت صلاحدید سرمربی وقت مس و یا مصدومیت یا محرومیت خلیل زاده او در ترکیب مس قرار می گرفت.

با این حال شنیده می شود آمار و سوابق او سبب شده که این مدافع در تیررس چند تیم لیگ یکی قرار بگیرد و حتی مذاکرات اولیه ای را با تیم های خواهان‌اش داشته باشد.

گفته می شود اولویت منصور آبادی حضور در استان کرمان است و در صورتی که پیشنهادی از تیم های کرمانی دریافت نکند به یکی از تیم های خارج از استان که مذاکراتی را نیز با مدیران آن داشته است ملحق خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار