• کد خبر:۱۰۹۰۷۰
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

مدیرعامل استقلال ملاثانی: هرمزی را برای ماندن متقاعد می کنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی گفت : تمایل داریم با داریوش هرمزی به همکاری‌مان ادامه دهیم به همین دلیل او را متقاعد خواهیم کرد تا به همکاری خود با استقلال ملاثانی ادامه دهد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سیدسلطان حسینی مدیرعامل و مالک باشگاه استقلال ملاثانی در خصوص بازی با چوکا تالش و نایب قهرمانی در رقابت های لیگ دسته دوم در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : بازی خوبی بود جز دو موقعیتی که در بازی ایجاد شد موقعیتی گلزنی بوجود نیامد و یکی از موقعیت ها تبدیل به گل برتری چوکا شد و ما نیز در پایان به مقام نایب قهرمانی رقابت ها دست یافتیم و از کسب مقام قهرمانی محروم شدیم.

حسینی ادامه داد: ما تیمی محروم از امکانات، سخت افزار و بنیه مالی قوی بودیم که قبل از لیگ سه و از لیگ استان کار را استارت زدیم و به لیگ یک رسیدیم. سطح لیگ های دسته دوم و یک بالاتر است و قابل قیاس با لیگ های پایین تر تیست من از همه مسئولان سازمان لیگ و کلیه داوران بابت زحمات هایشان در طول فصل تشکر می کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی در خصوص حضور مسئولان استانی خوزستان در بازی فینال لیگ دسته دوم بیان داشت : برخی مسئولان در ورزشگاه حضور یافتند و قول هایی برای حمایت از تیم جهت حضور در رقابت های لیگ دسته اول دادند که امیدواریم تحقق یابد. اما در این بین مسئولان محلی چون شهردار و شورای شهر نیز در طول مسابقات کمک و حمایت هایی را از تیم انجام می دادند.

وی در مورد هدف گذاری باشگاه استقلال ملاثانی در رقابت های فصل آینده لیگ دسته اول چیست، گفت: دیدگاه و سیاست من در اولین سال حضورمان در رقابت های لیگ دسته اول پیشرفت و بهتر شدن روز به روز است و چنین آدمی نیستم که فقط حضور در لیگ یک را دوست داشته باشم امیدوارم که گام بلندی را برداشته و پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشیم.

ایشان در مورد نقل و انتقالات باشگاه و آیا کادرفنی و بازیکنان فعلی تیم حفظ خواهند شد اظهار داشت : قرار گذاشته بودیم پس از فینال جلسه ای را برگزار کرده و در خصوص آینده تیم تصمیم گیری کرده و برنامه ریزی کنیم.

حسینی در ادامه صحبت هایش تصریح کرد: خوزستان مهد فوتبال در ایران و منطقه ای فوتبال خیز است که زمانی تیم های انگلیسی برای برگزاری بازی دوستانه به استان ما می آمدند. بازیکنان زیادی از استان خوزستان به تیم ملی رسیده و حتی لژیونر شدند و برای ایران افتخار آفرینی کردند حق استان خوزستان فراتر از ۳ الی ۴ تیم در لیگ برتر است.

مدیرعامل استقلال ملاثانی در خصوص عدم حمایت مالی مسئولان از تیم های خوزستانی نیز گفت: به نظر من برای ورزش کشور برنامه ساختاری وجود ندارد. تیم های شهرستانی زیادی در یک مقطعی موفق هستند به مقام هایی می رسند اما پس از مدتی نابود شده و حتی منحل می شوند. باید برنامه ساختاری خوب و اصولی در ورزش باشد که بتواند کیفیت ورزش ایران را به بالاترین سطح ممکن برساند.

حسینی در خصوص خداحافظی و جدایی داریوش هرمزی از تیم استقلال ملاثانی بیان داشت : هرمزی برای ما سرمربی نیست ایشان دوست، برادر و عزیز ما هستند. همانطور که می دانید مذاکرات در فوتبال پیچیده و چند جانبه صورت می گیرد ما تلاش می کنیم با ایشان صحبت کرده و وی را برای ماندن در تیم متقاعد کنیم.

وی افزود : ما هرمزی را دوست داریم و سرمربی تیم‌مان می دانیم و تمایل داریم به همکاری‌مان با ایشان ادامه دهیم به همین دلیل با مربی دیگری صحبت نکرده و وارد مذاکره نشده ایم.

حسینی اضافه کرد: اما با این حال گزینه های زیادی برای جانشینی هرمزی داریم که در بین آنها 4 گزینه از استان خوزستان است.

ایشان بیان کرد : دل ما همیشه با هرمزی و دل او نیز همیشه با ما بوده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی در خصوص نحوه پرداختی های این باشگاه به بازیکنان و کادرفنی و اینکه آیا پاداش صعود برای آنها تعلق می گیرد گفت : بسیاری از بازیکنان مطالبات خود را به صورت کامل دریافت کرده و تعداد معدودی از بازیکنان درصدی از قراردادهایشان باقی مانده که آن هم به زودی پرداخت می شود‌. در مورد پاداش نیز ما برای هر بازی پاداش تعیین کرده و پرداخت می کردیم اما با این وجود هیچ پاداشی جوابگوی کار بزرگی که کادرفنی و بازیکنان برای استقلال ملاثانی انجام دادند نیست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار