• کد خبر:۱۰۹۱۱۱
سرمربی فصل گذشته ویستا توربین تهران گفت: برنامه ای که به باشگاه داده بودم صعود به لیگ دسته اول بود و هدف‌مان این نبود که وارد مسابقات شده و امتیاز تیم را حفظ کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ میلاد بلادی سرمربی موفق فصل گذشته ویستا توربین تهران که توانست این تیم را از رقابت های لیگ دسته سوم به لیگ دسته دوم برساند در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در خصوص صعود این تیم اظهار داشت : ما 2 فصل پیش با وجود اینکه اولین سال تاسیس باشگاه بود تا هفته های پایانی مدعی صعود بودیم اما متاسفانه در نهایت با اختلاف یک امتیاز از صعود بازماندیم.

بلادی ادامه داد : امسال سال سختی بود چرا که همه از ما توقع صعود داشتند که خدا را شکر می کنیم با تلاش بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه توانستیم به لیگ دسته دوم صعود کنیم.

سرمربی فصل گذشته ویستا توربین افزود : روند به رشدی را در تیم ویستا توربین در پیش گرفته بودیم بر روی کلیه بازی ها برنامه خاصی داشتیم و بدنبال این بودیم که در تمامی بازی ها حداقل امتیاز را کسب کنیم.

وی اضافه کرد: با شیوع کرونا وقفه ای در مسابقات ایجاد شد و در کل دنیا وقتی در کار تیمی که هدف‌اش صعود است وقفه ای ایجاد شود با چالش جدیدی روبرو می شود که ما نیز از این قاعده مستثنی نبودیم اما با این حال با درایت مدیریت، بازیکنان و کادرفنی جلوی چالش جدید را گرفتیم و در نهایت منجر به صعودمان شد.

بلادی بیان داشت : برنامه ای که به باشگاه داده بودم صعود به لیگ دسته اول بود و هدف‌مان این نبود که وارد مسابقات شده و امتیاز تیم را حفظ کنیم.

سرمربی فصل گذشته ویستا توربین در خصوص محرومیت که فصل قبل با آن مواجه شد اظهار داشت: من حرف حق را می زنم و برایم مهم نیست که محروم شوم من در فوتبال نه از دلال استفاده کردم و نه ارتباطی داشتم ما فصل گذشته بیشترین لطمه را از اشتباهات داوری خوردیم در 17 هفته صحنه های خطایی که می توانست پنالتی باشد برایمان نگرفتند و حتی بازی آخر هم که یک پنالتی به سود ما گرفتند به داور گفتم اعلام پنالتی نکند تا ما رکورد اشتباهات داوری را که بر علیه ما بوده را ثبت کنیم!

وی ادامه داد : از 13 گلی که دریافت کردیم 8 گل آن از روی پنالتی هایی بود که بر علیه ما گرفتند من از انتقاد هیچ موقع نمی ترسم همانطور که فدراسیون از ما نظم و انضباط می خواهد ما هم متقابلا توقع‌مان این است که در چیدمان داوری، برگزاری مسابقات دقت لازم را داشته باشد تا حق تیمی ضایع نشود.

بلادی افزود : فصل گذشته در استادیومی رفتیم که به گفته آنها ورزشگاه مجهز به نورافکن بود اما به نظر ما مهتابی در ورزشگاه نصب شده بود!

او اضافه کرد: سازمان لیگ برای اینکه تیم های شهرستانی مدعی هستند که این سازمان به تیم های تهرانی توجه می کند و برای اینکه نشان دهد چنین موضوعی صحت ندارد به تیم های تهرانی فشارات زیادی وارد می کند که سبب می شود این تیم ها بیشترین لطمه را ببینند.

بلادی در پایان گفت : با توجه به جمعیتی که تهران دارد دوست دارم نمایندگان تهران در لیگ دسته دوم بیشتر باشد چرا که بازیکنان تهرانی مجبور هستند برای بازی به تیم های شهرستانی بروند که در این صورت بازیکنان شهرستانی بیرون می مانند. به همین دلیل دوست دارم تیم های تهرانی تلاش‌شان را بیشتر کرده و با صعود به لیگ دسته دوم بازیکنان تهرانی بتوانند به این تیم ها اضافه شده و مشغول به فعالیت شوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار