• کد خبر:۱۰۹۱۶۷
نخستین دوره مسابقات فوتبال بانوان خراسان رضوی در ورزشگاه تختی مشهد برگزار شد.
آکادمی طیبی برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال بانوان در مشهد

به گزارش دی اسپورت، سرویس فوتبال بانوان، نخستین دوره مسابقات فوتبال بانوان خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس در ورزشگاه تختی مشهد با حضور ۸ تیم از سراسر خراسان رضوی از روز پنجشنبه آغاز و در نهایت با قهرمانی آکادمی طیبی، ظهر امروز به پایان رسید.

در این دوره از رقابت‌ها، تیم‌های هیئت فوتبال قوچان، مهاجرنوین، آکادمی طیبی، ناحیه ۵، کیان نیشابور، امید طرقبه و شاندیز، هیئت فوتبال گناباد و پرسپولیس در رقابت‌ها حضور داشتند که دو تیم آکادمی طیبی و کیان نیشابور راهی فینال شدند. در رقابت فینال، تیم طیبی موفق شد با یک گل حریف خود را شکست دهد.

همچنین در دیدار رده‌بندی نیز تیم بانوان پرسپولیس مشهد موفق شد تیم ناحیه ۵ را شکست دهد و به عنوان سوم دست یابد. گفتنی است تیم هیئت فوتبال گناباد به عنوان تیم اخلاق مسابقات برگزیده شد و خانم گل مسابقات نیز از تیم آکادمی طیبی با ۴ گل زده بود.

این مسابقات در قالب مینی‌فوتبال در رده سنی آزاد و در دو وقت ۲۵ دقیقه‌ای برگزار شد. بازیکنان بالای ۱۴ سال در رشته‌های فوتبال و فوتسال در این رقابت‌ها حضور داشتند.

یونس پیمان، دبیر، الهام میرزاده، مسئول کمیته‌ بانوان، انسیه مافی‌نژاد، داور برجسته خراسانی و مسئول کمیته داوران در بخش بانوان هیئت فوتبال مشهد و سمانه چهکندی، بازیکن خراسانی تیم ملی فوتبال و سرپرست مسابقات از جمله عوامل اجرایی این رقابت‌ها بودند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار