• کد خبر:۱۰۹۵۱۸
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم اسامی تیم های شرکت کننده در فصل جدید مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور را اعلام کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ امیرحسین فراهانی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : هیئت فوتبال 23 استان با ارسال نامه ای نمایندگان و قهرمان استان های مربوطه را جهت شرکت در فصل جدید مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور معرفی کردند.

فراهانی افزود : 8 استان نظیر استان های آ‌.ش، آ.غ، ایلام، سمنان، کیش، کرمانشاه، مازندران، همدان در حال حاضر نمایندگان خود را معرفی نکردند.

بر اساس؛ مکاتبات و تاییدهای انجام شده نمایندگان استان ها که توسط هیئت فوتبال های مربوطه به کمیته سازمان لیگ معرفی شده اند به شرح زیر است :

استان اردبیل: شهرداری بیله سوار
استان اصفهان: ون پارس نقش جهان
استان البرز: مقاومت البرز
استان بوشهر: پیروزی نگین خورموج
استان تهران: شاهین تهران، داماش تهران، کیاپارس تهران (قهرمان توابع استان تهران)
استان چهارمحال بختیاری: شاهین لردگان
استان خراسان رضوی: شریعت نوین مشهد
استان خراسان شمالی: پیام انتظار بجنورد
استان خراسان جنوبی: نماینده خراسان جنوبی
استان خوزستان: فرهنگ رامهرمز
استان زنجان: مینو خرمدره
استان سیستان و بلوچستان: نماینده زاهدان
استان فارس: استوک مرودشت
استان قم: سوهان محمد
استان قزوین: سفیرنوین آبیک
استان کهگیلویه و بویراحمد: شهدای ایل بهمئی
استان کردستان: شهدای گروس بیجار
استان کرمان: امید آوران کرمان
استان گیلان: سردارجنگل صومعه سرا
استان گلستان: استقلال علی آباد
استان لرستان: شهرداری بروجرد
استان مرکزی: آلومینیوم پارس ساوه
استان هرمزگان: هرنگ جوان بستک
استان یزد: سنگ آهن بافق

اسامی تیم هایی که از مرحله اول فصل گذشته با قرار گیری در رتبه های سوم تا پنجم جواز حضور در مرحله اول فصل آتی را کسب کردند به شرح زیر است :

استان مازندران: ستاره کاسپین بابل، دریای بابل، شهرداری فریدونکنار، دریای حربده محمود آباد
استان البرز: برق آراء البرز، فرهنگ البرز
استان تهران: شهید اورکی اسلامشهر، نفت ایرانیان
استان آ.غ : کاویان نقده
استان خوزستان: پرسپولیس دزفول
استان فارس: عقاب شیراز
استان هرمزگان: فولاد هرمزگان
استان اصفهان: فولاد صنعت اصفهان، رضوانی اصفهان
استان بوشهر: آبی دلان بنه گز

همچنین اسامی تیم هایی که از مرحله نهایی فصل گذشته به مرحله اول فصل آتی سقوط کردند به شرح زیر است :

استان تهران: کیان تهران
استان اصفهان: ستاره سرخ کاشان
استان خراسان رضوی: نگین سناباد
استان مازندران: دماوند آمل
استان هرمزگان : خلیج فارس میناب

همچنین تیم اروند خرمشهر به دلیل عدم حضور در 2 مسابقه در رقابت های لیگ دسته دوم به دو رده مسابقاتی سقوط داده شده بود که بایستی در مرحله اول شرکت کند تیم استقلال اهواز نیز که با حکم فیفا به لیگ دسته سوم سقوط کرده بود با توجه به حذف از مرحله نهایی لیگ سه بایستی در مرحله اول شرکت کند.

به گزارش دی اسپورت؛ استان های تهران و مازندران با 6 نماینده، استان های اصفهان، خوزستان با 4 نماینده و استان های البرز و هرمزگان با 3 نماینده بیشترین نماینده را در این مرحله از رقابت ها دارند.

استان های بوشهر، خراسان رضوی، فارس، آ.غ هر کدام 2 نماینده در این رقابت ها دارند.

سایر استان ها نیز با داشتن یک نماینده در این مرحله از رقابت ها شرکت خواهند کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار