• کد خبر:۱۰۹۷۱۲
باشگاه شهرداری بندرماهشهر پیرو درج خبری خلاف واقع و مغرضانه یکی از سایت های معلوم الحال محلی جوابیه ای را منتشر کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت و به نقل از روابط عمومی باشگاه شهرداری بندرماهشهر؛ در جوابیه صادر شده آمده است:

بنام خدا

پیرو خبر خلاف واقع سایتی مغرض و معلوم الحال در مورد دست رد تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر به بازیکنان بومی لازم دیدیم مطالبی را به عرض علاقه مندان به این ورزش مهیج و پر طرفدار برسانیم.

از آنجا که حضور تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر در مسابقات فوتبال کشور به جهت ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و علاقه مندان به ورزش، شناسایی استعدادهای نهفته شهرستان و ایجاد زمینه ای مناسب به جهت توسعه امکانات ورزشی صورت گرفته، و بحمدالله توفیقات خوبی حاصل گردیده است.

حضور در مسابقات فوتبال باشگاههای کشور و شروع از لیگ دسته سوم و رسیدن به لیگ دسته یک فوتبال کشور باعث گردید نام پر افتخار این کهن دیار در فوتبال این مرز بوم خودنمایی کند و حضور پر شور مردم علاقه مند در دیدار های خانگی این تیم خود گواه این مدعاست.
متاسفانه سایت خبری مغرض ایجاد و توسعه زیر ساخت هاو فضاهای ورزش قهرمانی را از وظایف شهرداری اعلام نموده در صورتی که متولی ایجاد این اماکن نهادهای دیگر بوده و شهرداری نسبت به ایجاد و توسعه فضاهای ورزش همگانی برای عموم شهروندان امکانات بی نظیری بوجود آورده و در راستای ساخت ورزشگاه استاندارد هم گام های موثری برداشته است. 

مدیریت فعلی باشگاه در زمینه کشف و بکارگیری استعدادهای بومی، تمام توان خود را صرف شناسایی و پرورش این استعدادها نموده و هم اکنون بیش از هشت بازیکن جوان در تیم بزرگسالان این باشگاه حضور دارند و علاوه بر آن استعدادهای زیادی در تیم های پایه این باشگاه در حال کسب آموزش های لازم میباشند.

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری در فصل جاری برای اولین بار از کادر بومی استفاده کرده که متهم نمودن مربی محجوب، متعهد، ارزشی و بومی شهرستان به ایجاد زد و بند های ناشایست موجود در ورزش و مرتبط دانستن ایشان با پدیده مذموم دلالی، اتهامی است ناروا که قطعا تبعات سنگینی را متوجه این سایت مغرض و نویسنده خبر خواهد کرد.

در پایان اعلام میداریم باشگاه شهرداری این حق را برای خود قائل است تا در اولین فرصت در مراجعه قضایی علیه ایشان اقامه دعوا نموده و از مربیان زحمتکش باشگاه احقاق حق نماید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار