• کد خبر:۱۰۹۷۳۸
سرمربی جدید تیم فوتبال شهدای بابلسر انتخاب و معرفی شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در حالیکه حدود یک ماه پیش نادر دست نشان به عنوان سرمربی شهدای بابلسر انتخاب شده بود اما این مربی به دلیل عدم توافق نهایی با مسئولان این باشگاه حاضر به همکاری با بابلسری ها نشد و در نهایت مدیران این‌ باشگاه شمالی مجبور شدند به دنبال سایر گزینه های مربیگری رفته و باب مذاکره را با آنها باز کنند.

اعضای هیئت مدیره باشگاه شهدای بابلسر پس از تشکیل جلسه، تبادل نظر و جمع بندی نهایی با در نهایت با اکثریت آراء حسین رحمانی را به عنوان سرمربی جدید تیم بزرگسالان این باشگاه انتخاب کردند.

رحمانی سابقه مربیگری در تیم خونه به خونه بابل را نیز در کارنامه خود دارد‌.

مهرداد آشوری سخنگوی باشگاه شهدای بابلسر در این خصوص اظهار داشت : ما در گذشته پس از برگزاری جلسات متعدد با اعضای هیئت مدیره باشگاه در نهایت نادر دست نشان را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم اما پس از توافق اولیه با وی باشگاه در بحث پرداخت دستمزد دست نشان با مشکلاتی مواجه شد که در مقابل ایشان نیز حاضر به همکاری با باشگاه نشد.

آشوری ادامه داد: در جلسه روز گذشته هیئت مدیره باشگاه تصویب شد تا سرمربی تیم هر چه سریعتر انتخاب و معرفی شود پس از بحث و تبادل نظر و بررسی رزومه مربیان از حسین رحمانی دعوت کردیم تا در باشگاه حضور یافته و مذاکراتی را انجام دهیم.

سخنگوی باشگاه شهدای بابلسر افزود: پس از جلسه بیش از 2‌ساعته که از ساعت 19 امروز با وی داشتیم در نهایت به توافق نهایی با ایشان رسیدیم و به امید خدا وی از فردا به صورت رسمی عنوان سرمربی شهدای بابلسر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد‌.

وی در پایان گفت: شناختی از رحمانی داریم وی بیشتر در تیم های پایه کار کرده است باشگاه نیز قصد دارد ار جوانان و پتانسیل استان استفاده کند که در این راستا نیز وی نیز با ما هم عقیده هستند که به همین دلیل در اولین جلسه با ایشان طرفین به توافق نهایی دست یافتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار