• کد خبر:۱۰۹۷۸۵
مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران آخرین وضعیت تیم بزرگسالان نفت و گاز را تشریح کرد.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز: تا دو هفته آینده تیم کامل بسته می شود
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران در خصوص آخرین وضعیت این تیم که گفته می شد در آستانه انحلال قرار دارد اظهار داشت: مدیران مناطق نفت‌خیز، استاندار و مقام عالی وزارت برای احیای تیم فوتبال نفت و گاز گچساران حمایت خوبی داشتند در حال حاضر با هیچ یک از بازیکنان و اعضای کادرفنی قراردادی امضا نشده است اما تا دو هفته آینده تیم کامل بسته می شود.

وی ادامه داد : مردم در گچساران و استان به خوبی می دانند که نفت حمایت های لازم را از ورزش استان داشته است و مقام عالی وزارت هم به این موضوع اشراف کامل دارند.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران افزود: من سرمربی تیم را به جلسه هیئت مدیره دعوت کردم و صراحتا می گویم که از وی حمایت کامل خواهم کرد. 

صیدالی بیان داشت: برای موفقیت همه تلاش‌مان را به کار خواهیم بست و در جذب بازیکنان و مربیان تمرکز ما بر روی نفرات بومی بوده و خواهد بود.

ایشان در پایان گفت : مردم در گچساران و استان به خوبی می دانند که نفت حمایت های لازم را از ورزش استان داشته است و مقام عالی وزارت هم به این موضوع اشراف کامل دارند

وی اضافه کرد: تیم های نفتی که در لیگ برتر هستند زیر مجموعه نفت نیستند و حامی مالی آنها بخش خصوصی و استان محل فعالیت‌شان است و وزارت نفت بخشی از بودجه را تامین کرده است. اما شرایط برای دو تیم نفت گچساران و نفت امیدیه متفاوت بود و این دو تیم مشکل جدی داشتند که وزارت نفت قول همکاری و تامین اعتبار داده است.

او ادامه داد: ما انتظار داریم استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان از باشگاا نفت و گاز حمایت کنند با این حال امیدواریم حمایت ها به موقع باشد تا در میانه مسابقات تیم دچار مشکل نشود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار