• کد خبر:۱۰۹۹۶۳
سرمربی شهرداری بم گفت: قرعه کشی لیگ برتر می‌توانست به شکل عادلانه‌تری برگزار شود تا در حق تیمی اجحاف نشود ولی با تمام توان برای دفاع از عناوین قهرمانی وارد خواهیم شد.
جعفری: قرعه کشی ناعادلانه بود/ افتخارات شهرداری بم به راحتی به دست نیامده است

به گزارش دی اسپورت، سرویس فوتبال بانوان، شهرداری بم مدافع عنوان قهرمانی در دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال بانوان در گروه اول رقابت‌ها به مصاف تیم‌های سپاهان، ذوب آهن اصفهان، هیات البرز، همیاری آذربایجان غربی و نماینده خوزستان خواهد رفت.
 
مرضیه جعفری ضمن گلایه از نحوه قرعه کشی این رقابت ها، پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت گفت: اگر قرار بود تیم‌های هم استانی در یک سید باشند می‌بایست تیم‌های اول و سوم در یک گروه و دوم و چهارم جدول نیز در گروه دیگری قرار می‌گرفتند.
 
سرمربی شهرداری بم در خصوص رقبایش در گروه اول هم عنوان کرد: گروهی که ما قرار گرفته‌ایم به مراتب سخت‌تر از گروه دوم است که با نگاهی به عملکرد تیم‌های گروه دوم در فصل نقل و انتقالات متوجه این موضوع خواهید شد. 

وی در ادامه افزود: ذوب آهن و سپاهان با توجه به عملکرد موفقی که در فصل نقل و انتقالات داشتند به مراتب قوی‌ هستند و هیات البرز هم با سارا قمی تیم خوبی را روانه رقابت‌ها خواهد کرد.
 
جعفری با بیان اینکه برنامه دور دوم رقابت‌ها نیز خوب طراحی نشده اضافه کرد: چهار تیم صعود کننده می‌بایست دوره‌ای با همدیگر بازی کنند و بین آن‌ها قهرمان مشخص شود تا تیم‌ها شانس بیشتری برای قهرمانی داشته باشند. 

مرضیه جعفری در خصوص آمادگی تیمش در آستانه رقابت‌ها هم اظهار داشت: با تمدید قرارداد بازیکنان فصل قبل و جذب چند بازیکن جدید برای دفاع از عنوان قهرمانی خواهیم جنگید و تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم و نسبت به فصول قبل برای فتح جام از انگیزه بیشتری برخوردار هستیم. 

جعفری: قرعه کشی ناعادلانه بود/ افتخارات شهرداری بم به راحتی به دست نیامده است

وی در ادامه افزود: متأسفانه شیوح بیماری کرونا دست ما را بند کرد چون قصد داشتیم امسال با میدان دادن به بازیکنان فوتبال پایه، از استعدادهای شهر بم رونمایی کنیم که تعطیلی مدارس فوتبال ما را از برنامه‌های پیش تعیین شده عقب انداخت. 

مرضیه جعفری در خصوص انتقادها از تیم پرمهره شهرداری بم و کسب عناوین قهرمانی این تیم به خبرنگار دی اسپورت گفت: ما در سالهای گذشته با کار و تلاش و تمرینات مستمری که داشتیم بازیکنان را ستاره کردیم و با کمک همین بچه‌ها این عناوین قهرمانی را به دست آوردیم و امروزه اگر می‌بینید شهرداری بم دارای ستاره‌های ارزشمندی است حاصل تلاش‌های چند سال اخیر کادر فنی و بازیکنان است و این جایگاه‌ها و قهرمانی‌ها به راحتی به دست نیامده است. 

وی در پایان اضافه کرد: برخی بازیکنان در تیم‌های دیگر به یک مهره بی‌ثمر تبدیل شده‌اند و اگر همین بازیکنان در شهرداری بم بودند بدون شک پیشرفت دو چندانی داشتند و از ستاره‌های ارزشمند فوتبال بانوان محسوب می‌شدند و ما یک تیم ستاره ساز هستیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار