• کد خبر:۱۱۰۰۳۵
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

سرپرست مس کرمان: مگر شکست در بازی دوستانه هم ترس دارد!؟

سرپرست تیم فوتبال مس کرمان توضیحاتی در خصوص لغو بازی دوستانه این تیم با هوادار تهران ارائه داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ عارف سعیدیان سرپرست تیم فوتبال مس کرمان در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در خصوص لغو بازی دوستانه این تیم برابر هوادار اظهار داشت: جا دارد از باشگاه هوادار و کادرفنی با اخلاق این تیم بابت لغو بازی معذرت خواهی کنم اما واقعیت این است با توجه به تمرینات و مسابقات تدارکاتی که در اردوی تهران داشتیم چند بازیکن ما از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شده بودند برای اینکه این آسیب دیدگی ها بیشتر نشود کادرفنی ترجیح داد تا این بازی دوستانه را لغو کند.

سعیدیان ادامه داد: غیر از این مشکل دیگری نداشتیم. هواداری ها اینطور برداشت می کنند که ما از شکست ترسیدیم در حالیکه شکست در یک بازی آن هم دوستانه که ترس ندارد برداشت آنها هر چیزی بوده است برای ما مهم نیست. برای ما مهم تیم مان است که آمادگی لازم برای شروع مسابقات را داشته باشد.

سرپرست مس کرمان در خصوص آخرین وضعیت این تیم بیان داشت: وضعیت تیم عالی است و خدارو شکر همه چیز خوب پیش می رود یک اردوی 15 روزه خیلی خوبی را در تهران برگزار کردیم و بازیکنان شاداب و سرحال تمرینات خود را دنبال می کنند امروز آخرین روز اردوی ما در تهران است بازیکنان پس از پایان اردو 2 روز استراحت می کنند و از شنبه تمرینات را در کرمان ادامه می دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که پرونده نقل و انتقالاتی تیم مس کرمان بسته شده یا جا برای جذب بازیکن جدید وجود دارد بیان داشت: ما جا برای جذب بازیکن جدید هم در رده بزرگسال و هم در رده زیر 23 سال داریم اگر بازیکن خوبی در پست های مدنظر کادرفنی وجود داشته باشد اقدام به جذب آن می کنیم امروز نیز مدارک بازیکنان حاضر در تیم را برای صدور کارت به کمیته مسابقات سازمان لیگ ارسال کردیم.

سعیدیان در پاسخ به این پرسش که باشگاه مس بدنبال سجاد بیرانوند دروازه بان فعلی و جدید بادران بود جذب وی به کجا انجامید گفت: ما خواهان جذب وی بودیم اما باشگاه بادران رضایت نامه وی را صادر نکرد و با جدایی این بازیکن مخالفت کرد البته تیم مس در پست دروازه بانی مشکلی ندارد و در حال حاضر 3 دروازه بان در تیم داریم.

ایشان در پایان در خصوص اینکه از قرعه ای که در لیگ برای این تیم در هفته های ابتدایی افتاده است راضی هستند اظهار داشت: لیگ یک لیگ سختی است و همه تیم های حاضر در لیگ تیم های خوبی هستند برای تیم که هدف اش صعود است اینکه با چه تیم هایی در هفته های ابتدایی یا پایانی مسابقه دارد مهم نیست ولی در مجموع قرعه ما خوب است.

سعیدیان ادامه داد: هدف مجموعه باشگاه و تیم صعود به لیگ برتر است 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار