• کد خبر:۱۱۰۲۲۷
تیم بسکتبال ذوب آهن مقابل مس کرمان به برتری رسید.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ از ساعت ۱۸ تیم‌های ذوب آهن و مس کرمان به مصاف هم رفتند و در پایان تیم ذوب آهن ۸۱ بر ۵۷ بر حریفش غلبه کرد.

دو تیم در کوارتر اول بسیار پراشتباه ظاهر شدند و توپ‌های زیادی را زیر سبد از دست دادند. ماحصل کار دو تیم برتری ۱۶ بر ۱۱ ذوب آهن در کوارتر اول بود.

بازی بی کیفیت دو تیم در کوارتر دوم نیز ادامه یافت. در حالی که ذوب آهن در کسب امتیاز موفق بود و اختلاف را افزایش می‌داد، مس کرمان پس از ۴ دقیقه و ۴۵ ثانیه موفق به کسب امتیاز شد. ذوب آهن نیز بعد از امتیاز ۲۸ام ۳ دقیقه و ۴۵ ثانیه در کسب امتیاز ناکام بود تا سرانجام این کوارتر با برتری ۳۴ بر ۲۵ به سود ذوب آهن پایان یابد.

در کوارتر روند بازی کمی سریعتر شد، هرچند ذوب آهن همچنان موفق تر در کسب امتیاز بود و درنهایت با برتری ۲۲ بر ۱۵ اختلاف امتیاز را افزایش داد. در این کوارتر به نظر می‌رسید اسکوربرد در وارد کردن یک امتیاز اشتباه کرد و به جای نتیجه ۵۷ بر ۴۰، نتیجه ۵۶ بر ۴۰ ثبت شد.

کوارتر چهارم باز هم ذوب آهن برتری اش را بر حریف دیکته کرد تا چهارمین کوارتر هم به سود خود پایان دهد در نهایت با برتری ۸۱ بر ۵۷ برد قاطعانه ای بدست آورد.

بهترین بازیکن زمین:
سجاد مشایخی با کسب ۲۱ امتیاز برترین بازیکن این دیدار بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
نظرسنجی
برترین مهاجم لیگ یک (فصل 1400-1399)؟
1. علی فاتح (پارس جنوبی)
2. حمید کاظمی (هوادار - بادران)
3. سجاد عبدویی (استقلال ملاثانی)
4. سید پیمان میری (مس کرمان)
5. ایمان غلامی (بادران تهران)
6. فرشاد جانفزا (استقلال خوزستان)
7. میلاد صارمی (پارس جنوبی - شاهین)
8. فرزان دانا (فجرسپاسی)
9. علی خسرونژاد (رایکا بابل)
10. کامبیز دهقانی (خوشه طلایی)