• کد خبر:۱۱۰۳۱۶
میثم میرپسندیده بازیکن با اخلاق و محجوب اسبق باشگاه سپیدرود با عقد قراردادی مجددا پیراهن تیم سابق خود را بر تن خواهد کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پسندیده از جمله بازیکنانی است که در دهه ی ۸۰ در باشگاه سپیدرود پرورش یافت و در سال ۹۵ با این تیم از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول صعود کرد.

وی با ۳۲ سال سن در سه سال گذشته پیراهن داماش را بر تن داشت و در کارنامه اش صعود با تیم رهپویان رضوانشهر از لیگ دسته سوم به دسته اول نیز دیده می شود.

باشگاه سپیدرود پیش از این با سید علی یحیی زاده از نیروی زمینی تهران، نیما پاکدل از شهرداری آستارا، فرشاد اسماعیل زاده از شهرداری فومن، محمد طالبی و میلاد پورمحسن از داماش گیلان، سید محمد حسینی و مصطفی زینعلی از چوکای تالش در رده بزرگسال و صائب عاطفی از شهرداری فومن، امیرحسین صالحی و هومن مسعودی از پاس گیلان در رده زیر ۲۳ سال قرارداد امضا کرده اند.

همچنین سرخ پوشان با صادقی صادقی و حسام یعقوبی بازیکن بزرگسال و در رده زیر ۲۳ سال و امید با محمدمهدی محمدپور و آرین نصیری نژاد، آرمان مردانی، علی بیجاری، ماهان سروی، علی عابدین زاده، رضا کاسب، سپهر کوششی، سهیل حسنی اقدام به تمدید قرارداد کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار