• کد خبر:۱۱۰۳۵۴
رییس فدراسیون والیبال گفت: ما جذب آلکنو را تمام شده می‌دانیم، اما باید قرارداد بین دو طرف امضا شود تا رسمی شود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمدرضا داورزنی در خصوص توافق با ولادیمیر آلکنو برای هدایت تیم ملی والیبال، اظهار داشت: کار جذب آلکنو تا حدود بسیار زیادی انجام شده و قرارداد این مربی را روز گذشته برای او ارسال کردیم تا قراردادش امضا و رسمی شود.

وی افزود: در قرارداد آلکنو همه جوانب و مقررات حقوقی رعایت شده است و نهایتا تا پایان هفته این قرارداد رسمی خواهد شد. البته ما جذب آلکنو را تمام شده می‌دانیم، اما باید قرارداد بین دو طرف امضا شود تا رسمی شود.

رییس فدراسیون والیبال درباره اینکه آلکنو چه زمانی به ایران می‌آید، گفت: قرار است او نوروز سال آینده به ایران بیاید. البته آلکنو کارش را به محض امضای قراردادش آغاز خواهد کرد و به بررسی و ارزیابی حریفان ایران در المپیک توکیو خواهد پرداخت.

وی در مورد اینکه سرمربی تیم نوجوانان چه زمانی مشخص خواهد شد، اظهار داشت: فردا (چهارشنبه) جلسه هیئت رئیسه فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد و در این جلسه سرمربی تیم نوجوانان هم مشخص خواهد شد.

داورزنی در خصوص اینکه گفته می‌شود برخی افراد غیرمرتبط از یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم نوجوانان حمایت می‌کند، خاطرنشان کرد: تصمیماتی که ما در فدراسیون والیبال اتخاذ می‌کنیم تصمیمات سلیقه‌ای و شخصی نیست. ان‌شاءلله فردا تکلیف سرمربیان تیم‌های جوانان و نوجوانان را در جلسه هیئت رئیسه مشخص خواهیم کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
نظرسنجی
برترین مهاجم لیگ یک (فصل 1400-1399)؟
1. علی فاتح (پارس جنوبی)
2. حمید کاظمی (هوادار - بادران)
3. سجاد عبدویی (استقلال ملاثانی)
4. سید پیمان میری (مس کرمان)
5. ایمان غلامی (بادران تهران)
6. فرشاد جانفزا (استقلال خوزستان)
7. میلاد صارمی (پارس جنوبی - شاهین)
8. فرزان دانا (فجرسپاسی)
9. علی خسرونژاد (رایکا بابل)
10. کامبیز دهقانی (خوشه طلایی)