• کد خبر:۱۱۰۴۸۱
در گفتگو با وب سایت دی اسپورت؛

فلاح: با هیچ گزینه ای مذاکره نکرده ایم

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی شیراز نسبت به اقدام یکی از خبرنگاران خبرگزاری معتبر کشور انتقاد شدیدی کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ عبدالرسول فلاح مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی شیراز در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در خصوص آخرین وضعیت سرمربیگری تیم فجر اظهار داشت: در چند روز اخیر تیم با آرامش تمرینات اش را پیگیری کرده است. شرایطی که در زمان داوود مهابادی در تیم وجود داشت الان نیز همان شرایط در تیم حاکم است. امیدواریم بازی اول را با موفقیت پشت سر بگذاریم و دل مردم و هواداران شیرازی را شاد کنیم.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی بیان داشت: اولویت اول من آرامش تیم است فجرسپاسی تیم بزرگی است مطمئن باشید تصمیمی می گیریم که تیم ضربه نخورد.

فلاح با انتقاد از اقدام یکی از خبرنگاران خبرگزاری معتبر در شیراز گفت: برای برخی افراد متاسفم یکی از خبرگزاری های معتبر که در شیراز فعالیت دارد را سال ها می شناسم اما یک روز قبل از بازی خبرنگار این خبرگزاری مطالبی را منتشر می کند که ذهن بازیکن تیم من را به هم می ریزد اگر آنها دلسوز تیم فجر هستند چرا دست به چنین اقداماتی می زنند مطالب خبرگزاری ها ضمن اینکه واقعیت داشته باشد باید با کیفیت هم باشد تا مردم از خواندن آن لذت ببرند تشویش اذهان عمومی کار جالبی نیست.

فلاح اضافه کرد: تقاضایی که داریم این است که مسئولان چنین خبرگزاری معتبر به این خبرنگار تذکر جدی بدهند این شخص بار اولش نیست که چنین اقداماتی انجام می دهد و می دانم این مسئله از کجا آب می خورد!

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی ادامه داد: کدام خبرنگار شیرازی است که دلسوز تیمش باشد اما روز قبل از بازی خبر کذب منتشر کند در خصوص انتخاب سرمربی فکری نکرده ایم و مطلبی که این خبرنگار و خبرگزاری منتشر کرده است کاملا کذب است.

ایشان بیان کرد: کادرفنی قبلی به جز داوود مهابادی به کار خود در تیم ادامه می دهد و اگر در آینده در خصوص سرمربی تیم تصمیمی اتخاذ شود رسانه ای خواهد شد.

فلاح در پاسخ به این موضوع که از علی اصغر کلانتری و محسن عاشوری به عنوان گزینه های سرمربیگری فجرسپاسی نامبرده می شود گفت: این دو مربی اشخاص عزیز و شایسته ای هستند اما ما تا بحال با هیچ گزینه ای و مربی تماسی نگرفته و وارد مذاکره نشده ایم. تمام تمرکز ما روی بازی فردا است و تمام گزینه هایی که در رسانه ها و فضای مجازی عنوان می شود را قویا تکذیب می کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار