• کد خبر:۱۱۰۴۸۵
در نشست خبری پیش از بازی خیبر خرم آباد - چوکای تالش؛

کوهنورد: می خواهیم نام خیبر را در کل ایران طنین انداز کنیم

مربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت: امیدوارم بازیکنان مزد 2 ماه تلاش خود را در بازی فردا بگیرند و در ادامه با قدرت رو به جلو حرکت کنیم و نام خیبر خرم آباد را در کل ایران طنین انداز کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سیامک کوهنورد مربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد در نشست خبری پیش از بازی با چوکای تالش در خصوص بازی فردا اظهار داشت: حدود 2 ماه از تمرینات‌مان می گذرد که فکر می کنم تمرینات خوب و مفیدی را انجام دادیم سعی کردیم بهترین نفرات را جذب کرده و در بحث هزینه بهترین مدیریت را داشته باشیم که در این موضوع فکر می کنم آقای روانخواه و کادر مدیریتی بهترین عملکرد را داشتند.

کوهنورد ادامه داد: با این وجود به دنبال جذب چند مهره با تجربه و در عین حال با تجربه هستیم که جمع ما را کامل کنند و در ادامه مسیر با قدرت بیشتری به جلو پیش برویم.

مربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد بیان داشت: در این مدت سعی کردیم بازی های تدارکاتی جدی و بسیار خوبی را انجام دهیم که می توان به تیم های لیگ برتری چون سایپا، گل گهر و آلومینیوم اراک اشاره کرد. در این بین چند بازی تدارکاتی با تیم های لیگ دویی و سه‌ای نیز برگزار کردیم.

وی ادامه داد: هدف ما از انجام بازی های تدارکاتی این بود که همه بازیکنان در شرایط مسابقه باشند و آن فوتبالی که آقای روانخواه از بازیکنان توقع دارد در زمین به خوبی پیاده کنند. در کل خدارو شکر بازیکنان به این درک فوتبالی رسیده اند که سرمربی تیم از آنها چه چیزی می خواهد.

کوهنورد ادامه داد: شرایط بدنی بازیکنان در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و برای شروع مسابقات آماده هستیم برنامه ریزی منظمی داشتیم امیدوارم که بازی فردا بازی بسیار خوبی شود و بازیکنان تاکتیک های مدنظر کادرفنی را به خوبی در زمین به نحواحسن پیاده کنند و در نهایت مزد 2 ماه تلاش را در بازی فردا بگیرند و در ادامه با قدرت رو به جلو حرکت کنیم و نام خیبر خرم آباد را در کل ایران طنین انداز کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار