• کد خبر:۱۱۰۵۰۴
شوک به ارومیه؛
  • ۲۰:۰۴
  • ۰۲/آذر/۱۳۹۹

فوری؛ سرمربی نود ارومیه از سمتش استعفاء داد

پژواک کرم پور با پستی اینستا گرامی از سرمربیگری نود ارومیه استعفا داد
فوری؛ سرمربی نود ارومیه از سمتش استعفاء داد
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پژواک کرمپور سرمربی نود ارومیه با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش از سمت خود در باشگاه ارومیه ای استعفاء داد.

این تصمیمی در حالی گرفته می شود که باشگاه نود ارومیه با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود مواجه بوده و در دیدار هفته نخست لیگ یک برابر هوادار تهران متحمل شکست شد.

در متن منتشر شده سرمربی نود ارومیه آمده است: 

مدت حدود دو ماه است که درخدمت شما ومردم خوب و عزیز ارومیه بوده ام. چنانکه این مسولیت برعهده اینجانب گذاشته شده است. ازنگاه فنی باتمام کمبودها و کاستیها تلاش شده است تادراین مدت  تیمی درخور نام ومردم عزیز ارومیه با پایه ای از فوتبال نوین را دردستور کار قرار داده وپایه گذاری بکنیم که این اتفاق به لطف خدا رخ داده وتیم نود باارائه فوتبالی زیبا ومدرن که کمترازدوماه آموزش راپشت سرگذاشته بسیار انعطاف پذیرعمل کرده و فوتبالی منطقی و زیبا راباتوجه به مدت زمان یادشده ارائه می دهد که بازیهای تدارکاتی درچندهفته گذشته خود بیانگر این واقعیت است. اما جهت رشد وریشه دارکردن این فوتبال درشهرارومیه نیازمند زمان، امکانات وتجدید نظر درمساعل ومشکلات خواهیم بود. برطرف کردن این موانع خودکمک بزرگی برای رسیدن به فوتبالی مدرن و زیبا وجذابتر خواهد بود. تاعلاقمندان باشوق واشتیاق مضاف به مجموعه پیوسته و کمک حال فوتبال ارومیه باشند.
 حدود چند روزی است که بخاطر مناسب ندیدن شرایط ادامه همکاری از تیم ۹۰ ارومیه جدا شده و از شما مردم عزیز بابت تمام لطف و محبتی که به من داشتید بی نهایت سپاسگزاری می کنم.

از تک تک شما عزیزان و بازیکنان تیم ۹۰ خدا حافظی کرده و شما عزیزان و تیم ۹۰ را به خدا می سپارم.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار