• کد خبر:۱۱۰۶۴۴
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره سه سرمربی تیم‌های لیگ برتری اعلام کرد که سرمربی دو تیم استقلال و پرسپولیس را هم شامل می‌شود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که از سوی یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرمسئولانه مقابل مسئول رسمی مسابقه رخ داد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس طبق ماده 55 به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدیدنظر است).

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک در حالی روز 29 آبان ماه برگزار شد که از سوی رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری رخ داد. وی طبق ماده 55 به توبیخ کتبی محکوم شد. (این رأی قطعی است).

با اعلام کمیته انضباطی، چنانچه گزارش دیگری خارج از شئونات مبنی بر اعتراض مربیان تیم‌ها از جمله آقای خطیبی به کمیته انضباطی ارسال شود، تنبهات مقتضی اعمال خواهد شد.

کمیته انضباطی محمود فکری، سرمربی تیم استقلال تهران را هم به دلیل تخلفش در دیدار مقابل فولاد خوزستان و با توجه به شکایت باشگاه فولاد خوزستان، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم کرد. (این رأی از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است).
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار