• کد خبر:۱۱۰۶۶۳
کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: ما به عنوان بزرگتر تیم باید هم خودمان و هم بازیکنان را کنترل کنیم تا دچار استرس و هیجان نشوند با این حال سعی کردیم هیجان به بازیکنان انتقال نیابد تا 3 امتیاز بازی را کسب کنیم و شرمنده هواداران نشویم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مصطفی اکرامی مدافع و کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از برتری تیمش مقابل رایکا بابل اظهار داشت: فکر می کنم مستحق کسب 3 امتیاز بازی بودیم. خدا را شکر می کنم که بازیکنان تا دقایق پایانی تلاش خود را کردند تا 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

اکرامی ادامه داد: رایکا تیم قابل احترامی بود شک نکنید که این تیم یقه خیلی از تیم ها را خواهد گرفت. همه بازیکنان تیم دوست داشتند برنده بازی شوند اما ما به عنوان بزرگتر تیم باید هم خودمان و هم بازیکنان را کنترل کنیم تا دچار استرس و هیجان نشوند با این حال سعی کردیم هیجان به بازیکنان انتقال نیابد تا 3 امتیاز بازی را کسب کنیم و شرمنده هواداران نشویم.

کاپیتان پارس جنوبی جم در مورد اینکه در هر دو بازی ابتدایی فصل گل برتری این تیم در دقایق پایانی به ثمر رسید گفت: این نشان می دهد بازیکنان تا دقایق پایانی به دنبال پیروزی هستند مهم ترین اصل تیم ما این است که اگر بازیکنان بخواهند موفق باشند باید یک تیم باشند شاید برخی تیم ها بازیکنان 800 یا 900 میلیونی داشته اما تیم ما واقعا تیم است و همین مسئله به ما کمک می کند که از ثانیه اول تا لحظه آخر بازی همه پشت هم برای کسب 3 امتیاز بازی تلاش می کنیم البته لطف خدا شامل حال ما شد که دقایق پایانی بازی گل برتری را به ثمر برسانیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار