• کد خبر:۱۱۰۶۶۴
تصمیم گرفتم در مورد داوری صحبت نکنم؛

زارع: متاسفانه بازیکنانم به همین نتیجه راضی شدند

سرمربی ملوان بندرانزلی گفت: من درباره داوری صحبتی نمی کنم تصمیم گرفتم که در این خصوص صحبت نکنم این موضوع را به نظر کارشناسان داوری می سپارم.
به گزازش وب سایت دی اسپورت؛ مازیار زارع سرمربی ملوان پس از برتری تیمش مقابل چوکا اظهار داشت: فکر می کنم پس از به ثمر رساندن 2 گل بازیکنان تیم به این نتیجه راضی شدند. با فضایی که تیم چوکا به ما داده بود می توانستیم در نیمه دوم گل های بیشتری به ثمر برسانیم ولی متاسفانه بازیکنان به این 2 گل راضی شده بودند.

زارع ادامه داد: در هر صورت سه امتیاز مهم بود که کسب کردیم هر چند بازی قبلی هم که سوار بر بازی بودیم مستحق شکست نبودیم و حداقل می توانستیم تک امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی ملوان افزود: بازی امروز دربی گیلان محسوب می شد که خدا را شکر 3 امتیاز بازی را کسب کردیم و توانستیم دل هواداران مان را شاد کنیم از همه بازیکنان و عوامل تیم بابت زحمات هایشان تشکر می کنم و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد.

وی درخصوص صحنه مشکوک داوری بیان داشت: من درباره داوری صحبتی نمی کنم تصمیم گرفتم که در این خصوص صحبت نکنم این موضوع را به نظر کارشناسان داوری می سپارم.

زارع در مورد وضعیت ملوان بیان کرد: شرایط خوبی را داریم پژمان نوری با تمام توان برای موفقیت تیم تلاش می کند هیچ کمبودی را حس نمی کنیم هر آن چه که نیاز بازیکنان و کادرفنی است را فراهم کرده اند امیدوارم بازیکنان و کادرفنی در قبال زحمات ایشان با روند رو به رشدی را که طی می کنند جواب محبت های وی را بدهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار