• کد خبر:۱۱۰۶۷۶
سرمربی استقلال ملاثانی می گوید هنوز تا پایان مسابقات راه درازی در پیش داریم و امیدوارم در بازی‌های آینده جبران کنیم و جایگاه بهتری از جدول کسب کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ابراهیم اشکش سرمربی استقلال ملاثانی پس از تساوی تیمش مقابل تیم هوادار گفت: با توجه به اینکه بازی اول ما در خانه بود قصد داشتیم برنده بازی شویم. حریف تیم پرمهره ای بود و از مربی با دانشی برخوردار است اما می‌توانستیم پیروز میدان شویم.

وی با تشکر از بازیکنان تیم خود افزود: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و تلاش می‌کنیم بهترین باشیم.امروز چند بازیکن مصدوم داشتیم که به بازی نرسیدند اما بازیکنان جوانی که جایگزین آنها شدند عملکرد بسیار خوبی داشتند که از آنها قدردانی می کنم.

سرمربی استقلال ملاثانی با اشاره به اینکه هر ۲ تیم بازی پایاپایی انجام دادند و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود گفت: بازی را به خوبی مدیریت کردیم اما متاسفانه در دقیقه ۹۰ بر اثر یک اشتباه به حریف پنالتی دادیم و دروازه ما باز شد. تلاش می‌کنیم در تمرینات بهتر عمل کنیم و نقاط ضعف و قوت تیم را تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه برخی از بازیکنانمان تازه به تیم اضافه شده و برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان بیشتری دارند افزود: هنوز تا پایان مسابقات راه درازی در پیش داریم و امیدوارم در بازی‌های آینده جبران کنیم و جایگاه بهتری از جدول کسب کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار