• کد خبر:۱۱۰۶۷۷
نشست خبری پس از بازی فولاد - آلومینیوم؛
  • ۱۹:۰۲
  • ۱۰/آذر/۱۳۹۹

مربی آلومینیوم: برای همه تیم‌ها حریفی گلوگیر هستیم

مربی آلومینیوم اراک گفت: با انگیزه‌ای که بازیکنان ما دارند برای تمام تیم‌ها حریفی گلوگیر خواهیم بود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ حسین عبدی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی سنگینی بود، قطعا فولاد یکی از تیم‌های خوب ایران است و ما برای این بازی استراتژی خوبی طراحی کرده بودیم و با توجه به مواردی که خطیبی و کادرفنی به بازیکنان گوشزد کرده بودند، بازی خوبی انجام دادیم. هر دو تیم موقعیت گل داشتند و تیم ما هم می‌توانست به گل برسد. نیمه اول یک مقدار مالکیت توپ فولاد بیشتر بود ولی در نیمه دوم بازیکنان ما بازی بهتری انجام دادند و بازی پایاپایی بود. در مواقعی البته شانس‌ گلزنی فولاد بیشتر بود که این موضوع هم طبیعی است چون فولاد مدعی قهرمانی است. ما در این بازی به حداقل چیزی که خواسته‌مان بود دست پیدا کردیم و راضی‌کننده بود.

وی ادامه داد: ما بعد از اینکه تیم‌مان صعود کرد و بعد از تغییراتی که تیم داشت، بازیکن دیر گرفتیم و بعد از اینکه بازیکنان جدید ما اضافه شدند شرایط‌مان بهتر شده است. ما قصد داریم در رده‌های دهم جدول باشیم و با همین انگیزه‌ای که بازیکنان ما دارند می‌توانیم به این هدف‌مان برسیم. همه تیم‌های لیگ برتر بدانند که قطعا آلومینیوم حریف گلوگیری خواهد بود و سخت خواهد بود.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک تصریح کرد: ما می‌خواهیم از داوری تشکر کنیم. او با اینکه جوان بود، به نظرم داوری خوبی کرد. یکی دو صحنه بود، ولی در فوتبال طبیعی است. اگر اعتراضی هم  بود به خاطر این بود ما در دقایق آخر بازی در موقعیت ضدحمله بودیم که داور سوت زد و ما هم در آن صحنه احساسی عمل کردیم. خواهش  من از همه تیم‌ها این است که به داوری‌ها احترام بگذاریم و اجازه دهیم که جرأت این را داشته باشند تا در زمین با آرامش سوت بزنند و بازی را به خوبی به پایان برسانند. جا دارد از مجموعه فولاد به خاطر شرایط خوب برگزاری بازی تشکر کنم و انشالله که به هدفی که دارند برسند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار