• کد خبر:۱۱۰۷۲۵
اختصاصی دی اسپورت
  • ۰۰:۲۵
  • ۱۳/آذر/۱۳۹۹

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

یازده بازیکن برتر هفته نخست لیگ برتر فوتبال بانوان زیر ذره بین کارشناسان دی اسپورت قرار گرفتند و عملکرد آنها مورد بررسی قرار گرفت.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

به گزارش دی اسپورت، سرویس فوتبال بانوان، هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان در گروه های اول و دوم این رقابت ها پیگیری شذ و تیم های شهرداری بم، ذوب آهن اصفهان، وچان کردستان و ملوان بندر انزلی موفق به شکست حریفان خود شدند و بهترین های هفته نخست از نگاه کارشناسان انتخاب شدند که در ادامه عملکرد آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

زهرا خواجوی (ذوب آهن اصفهان)

سنگربان شماره یک تیم ملی و رکوردار کلین شیت این فصل را با پیراهن ذوب آهن اصفهان به میدان می رود و در اولین بازی با پیراهن این تیم اصفهانی عملکردی خوب داشت تا خیال ذوبی ها حداقل این فصل از درون دروازه راحت باشد.

خواجوی مقابل تیم قدرتمند هیات البرز نمایشی خوب ارائه داد و چند سیو عالی داشت و موقعیت های خوبی از تیم مهمان گرفت و ناجی دروازه تیمش شد. تجربه بالای این دروازه بان حالا یک نقطه مثبت برای ذوب آهن خواهد بود تا در ادامه رقابت ها هم خواجوی عملکرد خوب خود را به نمایش بگذارد.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

سرشین کمانگر( شهرداری بم)

بازیکن فصل قبل وچان در لیگ امسال با پیراهن شهرداری بم به میدان خواهد رفت و در نخستین بازی خود در زمین یخ زده ورزشگاه ارومیه و در روزی که بازیکنان بم به خاطر شرایط بد آب و هوایی و همچنین زمین مسابقه عملکردی خوب نداشتند این سرشین کمانگر بود که موفق ظاهر شد و نمره قبولی گرفت.

شاید مهمترین نکته ای که در بازی سرشین بیشتر به چشم خورد انگیزه بالای این بازیکن بود که بازی این بازیکن را با سایر هم تیمی های خود متمایزتر نشان داد و حالا مرضیه جعفری خیالش از خط دفاعی تیمش بیش از بیش راحت تر شد.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

هلاله عبدالهی( وچان کردستان)

مدافع جسور وچانی ها همچون گذشته فرم خوب بازی خود را به نمایش گذاشت و در اولین بازی این فصل مقابل پالایش گاز در ایلام نمایشی خوب ارائه داد و به خوبی حملات تیم میزبان را با استفاده از تجربه بالای خود خنثی کرد تا در بازی های آینده تیمش یکی از نقاط مثبت وچان باشد.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

افسانه اقبال(ملوان بندر انزلی)

مدافع موفق ملوانان در اولین بازی تیمش در جدال بندرنشیان لیگ در بوشهر نقشی بسزا در موفقیت تیمش داشت و پایه گذار برد سفیدپوشان انزلی بود. اقبال در دوصحنه از جناح چپ پایه گذار دو گل ملوان بود تا همچنان سدی غیر قابل نفوذ در خط دفاعی تیمش باشد و با تجربه بالای خود اجازه خودنمایی به مهاجمین سارگل نداد.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

محدثه زلفی(پالایش گاز ایلام)

در روزی که پالایش گاز در خانه مغلوب حریف نامدار و قدرتمند خود شد محدثه زلفی عملکردی قابل قبول داشت و نمایشی خوب ارائه داد تا نمره قبولی از کادر فنی تیمش دریافت کند.

مدافع چپ جوان ایلامی ها بارها در جنگ های خط دفاعی پیروز شد و نشان داد آینده ای روشن در انتظار این مدافع مستحکم پالایش گاز خواهد بود.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

دنیا بندار(وچان کردستان)

هافبک دفاعی وچان کردستان روز خوبی مقابل پالایش گاز ایلام سپری کرد و عملکرد موفقی در فاز دفاعی و هجومی تیمش داشت. این بازیکن در جنگ های تن به تن پیروز بود و اجازه خودنمایی به مهاجمین میزبان را نداد و در نبردهای هوایی نیز عملکردی موفق داشت.


عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

مونا حمودی(شهرداری بم)

گرچه شرایط بد زمین اجازه بازی خوب را به شهرداری بم نداد ولی این تیم در گام اول موفق شد پیروز شود و مونا حمودی ستاره ارزشمند بمی ها در این دیدار عملکردی قابل قبول داشت و چند موقعیت خوب گلزنی را نیز خلق کرد.

حمودی تمام توانش را در منطقه چپ تیمش گذاشت تا مهاجمین خود را صاحب موقعیت گلزنی کند و عملکردی قابل قبول داشت و شهرداری بم با این بازیکن امیدوار به دیدارهای آینده خصوصاً بازی بعد مقابل سپاهان اصفهان باشد.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

راضیه موسوی(ملوان بندر انزلی)

بازیکن باتجربه و جدید ملوانان تعویض طلایی تیمش مقابل سارگل بوشهر بود و با ورودش به زمین در نیمه دوم هجوم های این تیم از جناح راست بیشتر و در دقیقه 90 نیز شادی را به اردوی تیمش به ارمغان برد تا ملوان در خانه حریف با گلزنی موسوی صاحب سه امتیاز ارزشمند شود و این بازیکن نشان داد همچنان توانایی بالایی در دادن پاس گل و زدن گلهای حساس را دارد.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

سحر رمضانی(ذوب آهن اصفهان)

بازیکن خوزستانی ذوب آهن پس از اینکه در فصل قبل کمتر به بازی گرفته میشد در این فصل با حضور در ذوب آهن در همان ابتدا به خوبی توانست توانایی های خود را به نمایش بگذارد تا کمربند میانی ذوبی ها با وجود این بازیکن محکمتر بسته شود.

رمضانی در میانه زمین به خوبی مهاجمین خود را تغذیه کرد و در فاز دفاعی نیز وظایف خود را انجام داد تا روز موفقی را پشت سر بگذارد و رضایت کادر فنی تیمش را به همراه داشته باشد.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

زهرا قنبری(وچان کردستان)

مهاجم ملی پوش و با تجربه فوتبال کشورمان پس از چند فصل حضوری موفق در شهرداری بم این فصل با بازوبند کاپیتانی وچان کردستان در اولین حضورش مقابل پالایش گاز ایلام در خانه حریف چهره اول میدان بود.

زهرا با حضور به موقع در حملات تیمش سبب شد سه گل به ثمر برساند تا هت تریک کند و در همان ابتدا زنگ خطر را برای رقبای خانم گلی به ثمر برساند.

قنبری حالا تمام تمرکز خود معطوف به بازی روز جمعه مقابل نماینده بوشهر خواهد کرد تا آمار گلزنی خود را بالا ببرد و از همان ابتدای فصل از حریفان خود پیشی بگیرد.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

نگین زندی(ذوب آهن)

ذوبی ها در ادامه عملکرد موفق تیمشان در هفته اول لیگ برتر بانوان این بار با بازیکن جوان و آینده دار خود زنگ خطر را به صدا در آوردند تا این تیم نشان دهد در تمامی خطوط از مهرهای خوب با قابلیت بالایی برخوردار هستند.

نگین زندی دیگر بازیکن خوزستانی فصل قبل سپاهان بود که این فصل با حضور در ذوب آهن در اولین دیدار گل کاشت و دو بار دروازه هیات البرز را باز کرد تا در پیروزی سه بر صفر تیمش نقشی اساسی داشته باشد.

زندی ریز نقش با دربیل های منحصر به فردش هر خط دفاعی را بهم می ریزد و با دو گل خود را مهیای دیدار حساس روز جمعه در دربی حساس اصفهان مقابل سپاهان خواهد کرد.

عملکرد 11 بازیکن برتر هفته اول لیگ

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار