• کد خبر:۱۱۰۹۶۵
علیرضا بیرانوند در دیدار برابر تاتنهام توانست عملکرد خویی را از خود به نمایش بگذارد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ شاید همین چند هفته پیش بود که خیلی از دوستان و طرفداران ته دلشان از رفتنش ناراحت بودند که اگر در پرسپولیس می ماند الان می توانست در فینال آسیا بدرخشد . اما بیرو همچون گذشته مانند بازی مقابل پرتغال در جام جهانی، این بار در لیگ اروپا چشم همگان را به خود خیره کرد و نشان داد که اگر به وی فرصت بدهند می تواند در بین ستارگان اروپایی بهترین باشد. 

هر چند علیرضا نتوانست در اولین تجربه حضورش در تیم بلژیکی، کلین‌شیت کند اما توانست با نمایش درخشانش مقابل ضربه ایستگاهی گرت بیل که با بدشانسی و عملکرد ضعیف هم تیمی هایش در برگشت به گل تبدیل شد و البته هشت سیو تماشایی که داشت بر سر زبان‌ها بیفتد و سایت‌های مختلف نمره‌دهی بزرگ دنیای فوتبال از جمله هواسکورد و سوفا به رغم آن‌که بیرانوند دو گل دریافت کرد، نمرات خوبی را به وی اختصاص دادند. حالا باید منتظر عملکرد بهتر و کلین شیت های بیرو محبوب ایرانی ها، در بازی های پیش رو  مقایل ستاره های اروپایی باشیم. 

علیرضا بیرانوند سنگربان آنتورپ که مقابل شاگردان آقای خاص  خوش درخشید در خصوص شرایطش در بلژیک گفت:«تمام تلاشم را انجام دادم که دوازه تیمم را بسته نگه دارم اما مقابل تیم بزرگی بازی می کردیم که نیازی به تعریف من ندارد. نیمه دوم هم تلاش کردیم ولی به هر حال تفاوت ما با تاتنهام در زمین مشخص شد. 

خوشحالم که توانستم عملکرد نسبتا خوبی را داشته باشم .بازی اول بود رفته رفته بهتر خواهم شد.فوتبال دوستان هم برایم دعا کنند .مثل همیشه به من لطف داشتند و با پیام هایشان دلگرمم کردند.خیلی در این مدت از من حمایت کردند. خودم را نماینده ایران می‌دانم، مثل همه بچه‌های دیگر که در اروپا بازی می‌کنند. هدف همه ما این است که بتوانیم برای کشورمان آبروداری کنیم. خداراشکر در این مدت عملکرد اکثر بازیکنان در اروپا خوب بوده و امیدوارم بهتر هم شود.»

 مرجان رهو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار