• کد خبر:۱۱۱۳۶۹
با طرحی برگرفته از خورهای بندرماهشهر؛
  • ۲۲:۴۳
  • ۱۶/دی/۱۳۹۹

از کیت های لباس خلیج فارس رونمایی شد

باشگاه خلیج فارس بندرماهشهر از کیت های خود برای حضور در رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور رونمایی کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی خلیج فارس بندرماهشهر، با اعلام رسمی باشگاه خلیج فارس از کیت لباس این فصل رونمایی شد. ایوب عسکری مدیرعامل باشگاه درباره شروع فصل گفت: خدا را شاکرم که پس از گذشت سه ماه از تمرینات و با کمک مردم و هواداران و مسئولین شهرستان امروز در آستانه شروع مسابقات قرار گرفته ایم و آماده ایم تا برای سربلندی نام بندرماهشهر تمام تلاش خود را انجام دهیم.

مدیرعامل خلیج فارس درخصوص طرحی که روی لباس این تیم چاپ شده گفت: طرحی که بر روی لباس تیم ما نقش بسته برگرفته از خوریات بندرماهشهر ست که به دلیل شرایط محیطی، ویژگیهای طبیعی و در نتیجه هزاران سال جزر و مد و پیشروی آب دریا در سواحل پدید آمده اند ،شباهت زیاد خوریات بندرماهشهر به درختی با شاخه های متعدد آن را در نوع خود منحصر به فرد نموده و تبدیل به نماد و میراث شهرستان کرده كه به ثبت ملي نيز رسيده و بنا داریم با این کار فرهنگی شهر خود را بیش از پیش به سرتاسر مردم ایران معرفی کنیم.

عسكري در پايان گفت: قصد داشتیم طی مراسمی رسماً از پيراهن تيم رونمايي كنيم كه به دليل محدوديت هاي كرونايي از اين كار منصرف شديم و اميدواريم با همدلي و كمك مردم و هواداران و مسئولين گام اول خود در مسابقات را محكم برداريم و نماينده اي شايسته براي شهرستان باشيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار