• کد خبر:۱۱۱۳۸۵
از ساعت ۱۵ تیم‌های مس رفسنجان و خانه بسکتبال خوزستان در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان مس رفسنجان با نتیجه ۸۰ بر ۶۵ پیروز میدان شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ بازی با برتری خانه بسکتبال خوزستان آغاز شد اما این تیم بعد از کسب چند امتیاز متوقف شد و مس رفسنجان علاوه بر جبران فاصله امتیازی موفق شد کوارتر اول را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود خود به پایان برساند. سعید محمدی با کسب ۱۱ امتیاز در این کوارتر بسیار اثرگذار بود.

در کوارتر دوم مس رفسنجان تیم برتر لحظات ابتدایی کوارتر بود اما در ادامه خانه بسکتبال خوزستان ابتکار عمل را در دست گرفت و توانست اختلاف امتیازی بالای ایجاد شده را جبران کند. کوارتر دوم با برتری ۱۶ بر ۱۲ مس رفسنجان پایان یافت تا این تیم نیمه اول را با برتری ۱۰ امتیازی به پایان برساند.

بازی در کوارتر سوم با برتری مس رفسنجان ادامه پیدا کرد و این تیم موفق شد با نتیجه ۲۲ بر ۱۷ پیروز کوارتر شود تا پیروزی خود در این دیدار را تا حدودی تضمین کند.

در کوارتر چهارم خانه بسکتبال خوزستان تلاش زیادی کرد تا اختلاف امتیاز را کمتر کند اما در نهایت توانست کوارتر را با تساوی در امتیاز ۱۷ به پایان برساند تا مس رفسنجان پیروز این دیدار شود.

بهترین بازیکن:
اصغر کاردوست با ۱۳ امتیاز و ۱۴ ریباند عملکرد بسیار درخشانی داشت و بهترین بازیکن زمین بود. سعید محمدی با ۲۰ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن میدان شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار