• کد خبر:۱۱۱۳۹۰
در یکی از حساس ترین دیدارهای لیگ برتر بسکتبال از ساعت ۱۷ در سالن بسکتبال آزادی تیم های شهرداری گرگان و پالایش نفت به مصاف هم رفتند و در پایان شهرداری با نتیجه ۸۷ بر ۷۸ پیروز این دیدار شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پالایش نفت بازی را در کوارتر اول خوب آغاز کرد و از حریف نامدارش پیش افتاد اما از اواسط کوارتر روی امتیاز ۱۵ باقی ماند تا شهرداری گرگان که ۷ امتیاز عقب بود پیشی بگیرد. در ثانیه های پایانی بازی پایاپای دنبال شد تا کوارتر اول با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود شهرداری پایان یابد.

با شروع کوارتر دوم، بازی بسیار نزدیک دنبال شد و امتیازات به شکل نزدیکی رد و بدل شد. پالایش نفت با پیروزی ۲۱ بر ۱۸ در این کوارتر اختلاف با حریفش را به ۳ امتیاز رساند تا برای کوارترهای بعدی امیدوارتر به پیروزی باشد.

نفت همچون کوارتر دوم، تیم برتر کوارتر سوم بود. نفتی ها علاوه بر جبران اختلاف توانستند از حریفشان پیش بیفتند اما در ۱ دقیقه پایانی گرگانیها اختلاف ایجاد شده را جبران کردند تا پالایش نفت با نتیجه ۲۰ بر ۱۹ پیروز کوارتر سوم شودند و گرگانیها همچنان با نتیجه ۶۲ بر ۶۰ پیروز دیدار باشند.

با شروع کوارتر چهارم شهرداری گرگان تیم برتر میدان بود و توانست اختلاف امتیاز را جبران کند اما در لحظات پایانی پالایش نفت اختلاف را کم کرد. در حالی که پالایش شانس خوبی برای بازگشت به بازی داشت، شهرداری گرگان بادچند اقدام موفق برد خود را تضمین کرد و با نتیجه ۸۷ بر ۷۸ پیروز میدان شد.

بهترین بازیکن:
جمشیدی با کسب ۲۱ امتیاز، ۹ پاس گل و ۵ ریباند بهترین بازیکن زمین بود. رضایی فر هم با کسب ۲۲ امتیاز، امتیازاورترین بازیکن میدان بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار