• کد خبر:۱۱۱۴۲۲
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد، در فلسفه تیمش نیست که بخواهد وقت‌کشی کرده و ناجوانمردانه بازی کند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل نساجی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که در یک بازی خارج از خانه سه امتیازی باارزش را مقابل تیم خوب نساجی کسب کردیم. از مردم خوب مازندران عذرخواهی می‌کنم. اصلاً در فلسفه تیم ما نیست که بخواهیم وقت‌کشی کرده و ناجوانمردانه بازی کنیم. هر بازیکن ما که مصدوم شد مجبور شدیم تعویض اجباری انجام دهیم. با توجه به اینکه تیم نساجی رو به توپ‌های بلند آورده بود ما ناخواسته عقب بازی کردیم.

وی درباره داوری بازی تیمش برابر نساجی گفت: با توجه به اینکه نساجی در بازی‌های گذشته از داوری لطمه خورده بود، بازیکنان و عوامل این تیم یک مقدار با هیجان و استرس زیاد بازی را دنبال می‌کردند. فکر نمی‌کنم داوری موردی داشت و فقط در یک صحنه به داور چهارم بابت تمارض بازیکن نساجی اعتراض کردم. در کل فکر نمی‌کنم داوری در روند بازی تأثیرگذار بوده باشد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که چرا یکی از اعضای صنعت نفت در چهارگوشه زمین و دروازه آب ریخت و اینکه فیلم این اتفاق هم موجود است، تصریح کرد: خدا شاهد است که از این کار خبر ندارم. اگر فیلم آن هم موجود است، این حق را به رسانه‌ها می‌دهم که پیگیری کنند. روحم از این اتفاق خبر ندارد.

پورموسوی در پاسخ به این پرسش که چند بازیکن بومی در ترکیب تیمش حضور دارند، خاطرنشان کرد: ما در مجموع هم میانگین سنی‌مان پایین است و حدود 85 درصد از نیروهای بومی استفاده می‌کنیم. عمدتاً بازیکنان ما از خوزستان هستند.

وی درباره درگیری‌های لفظی که با سرمربی نساجی در نیمه دوم داشت، گفت: درگیری و بی‌احترامی نبود. فقط به سرمربی نساجی گفتم که بازیکن ما مصدوم شده است و قصد بی‌احترامی به فاضلی نداشتم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که راز موفقیت تیمش در چیست، عنوان کرد: همدلی که در تیم‌مان به وجود آمده است، از اعضای هیئت مدیره تا کادر فنی و بازیکنان یک فاکتور موفقیت ماست. فاکتور مهم دیگر هم حضور بازیکنان بومی در کنار بازیکنان غیربومی است که واقعاً در کنار هم یک تیم خوب و صمیمی را به وجود آورده‌اند. هر دو موضوع عامل موفقیت تیم ماست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار