• کد خبر:۱۱۱۴۳۶
نود 0 - بادران 2؛
  • ۱۶:۴۹
  • ۲۲/دی/۱۳۹۹

برتری بادران برابر نود ارومیه با دبل پیرهادی

شاگردان محسن عاشوری در دیداری خارج از خانه مقابل تیم انتهای جدولی نود ارومیه به برتری دست یافتند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، یکی از دیدارهای هفته نهم رقابت های لیگ یک در ارومیه برگزار شد و تیم بادران میهمان نود ارومیه شد.

یک سوی این مسابقه نود ارومیه بود که اصلا شرایط خوبی در جدول رده بندی مسابقات ندارد؛ حالا با گذشت 9 هفته از برگزاری رقابت‌های فصل جدید لیگ یک، تیم نود ارومیه به عنوان تنها نماینده استان آذربایجان غربی در لیگ یک 1 امتیاز توانسته‌اند به دست بیاورند که آن‌هم ماحصل تساوی با تیم گل ریحان البرز در هفته دوم بوده است؛ آنها امروز هم برابر بادران با نتیجه دو بر صفر تن به شکست دادند تا اوضاع شاگردان فرهاد فضلی بحرانی تر شود.

شاگردان محسن عاشوری در این مسابقه از شرایط نابسامان نودی ها نهایت استفاده را بردند و با دو گل از احسان پیرهادی در دقایق 47 و 77 توانستند میزبان خود را با شکست بدرقه کنند.

با این پیروزی بادران 14 امتیازی شد و علی‌رغم حضور در رتبه هفتم جدول رده بندی مسابقات، تنها 4 امتیاز با صدر فاصله دارد ولی نود ارومیه یک امتیازی و در رتبه هجدهم جدول مسابقات باقی ماند.

 نکته جالب توجه اینکه نود ارومیه همچنان نتوانسته گلی در رقابت های لیگ یک ثبت کند و با یازده گل خورده شرایط بسیار بدی را تجربه می کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار