• کد خبر:۱۱۱۴۴۴
برای آمدن به اهواز هواداران برای مان هتل و اتوبوس تهیه کردند؛
  • ۱۸:۵۸
  • ۲۲/دی/۱۳۹۹

هرمزی: باید حمایت شویم تا برای رتبه‌های بالای جدول بجنگیم

سرمربی قشقایی شیراز گفت: اگر مسئولان استان دوست دارند در لیگ برتر تیمی داشته باشیم باید حمایت کنند. امروز با حمایت هواداران به اهواز آمدیم و آنها برایمان هتل و اتوبوس تهیه کردند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سرمربی تیم قشقایی شیراز پس از تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت: امروز شاهد یک بازی بین تیم‌های بالا و پایین جدول لیگ یک بودیم. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم به راحتی سه امتیاز بازی را کسب کنیم اما متاسفانه بازیکنان ما از روی بی‌دقتی موقعیت‌های گلزنی را از دست دادند.

داریوش هرمزی با بیان اینکه استقلال خوزستان یک تیم بزرگ و با شاخصه‌های فنی خوبی است که حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد افزود: بی شک اگر این تیم مثل ما حمایت نشود جایگاه خوبی نخواهد داشت لذا از مسئولان استقلال خوزستان می‌خواهم که به داد این تیم برسند.

وی گفت: فکر می‌کنم داور روی اخراج بازیکن ما در این بازی، سخت‌گیری کرد و می‌توانست از کارت زرد دوم صرف نظر کند. اگر دوست داریم مشکل داوری کشور حل شود باید به داوران جوان و شجاع بیشتر بها داده شود و از این داوران استفاده کنند.

هرمزی بیان داشت: تیم ما جوان است و نیاز به زمان بیشتری دارد ضمن اینکه باید حمایت شویم تا برای رتبه‌های بالایی جدول بجنگیم. از استاندار فارس می‌خواهیم که به این تیم بیشتر کمک کند. شیراز ۱۰ سال در لیگ برتر نماینده نداشته لذا اگر مسئولان استان دوست دارند در لیگ برتر تیمی داشته باشیم باید حمایت کنند. امروز با حمایت هواداران به اهواز آمدیم و آنها برایمان هتل و اتوبوس تهیه کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار