• کد خبر:۱۱۱۴۴۵
بازی دو تیم سرشار از تاکتیک بود؛
  • ۱۹:۰۹
  • ۲۲/دی/۱۳۹۹

لطیفی: با مالک جدید و برنامه سه ساله می توانیم به لیگ برتر برسیم

سرمربی تیم فوتبال چوکا تالش گفت: این تیم در دیدار با شاهین بوشهر هیچ موقعیتی برای گلزنی نداد و حتی چند موقعیت خوب نیز روی دروازه حریف ایجاد کرد.
لطیفی: با مالک جدید و برنامه سه سال می توانیم به لیگ برتر برسیم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ علی لطیفی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر شاهین بوشهر اظهار داشت: تیم چوکا در مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهری تاکتیکی ترین بازی خود در این فصل را به نمایش گذاشت.

لطیفی ادامه داد: ما می‎دانستیم در ۱۰ دقیقه پایانی حریف رو به حمله می‌آورد و باید از حمله آنها برای ضد حمله‎ها استفاده کرد که با وجود ایجاد چند موقعیت خوب موفق به گلزنی نشدیم.

سرمربی چوکا افزود: بازیکنان چوکا تالش با وجود مصدومیت فراوان اما عملکرد خوبی در مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهر داشت و در کل از عملکرد آنها رضایت دارم.

وی گفت: از روز ورودم به چوکا به دلیل مصدومیت بازیکنان تاکنون در هیچ یک از بازی‌ها ترکیب اصلی تیم را در اختیار نداشتم.

لطیفی اضافه کرد: تیمی که تحویل گرفتم تیمی بی روحیه و بی انگیزه بود که به تدریج با کار روی بازیکنان اقدام به ترمیم آنها کردم که نتیجه آن برد هفته گذشته برابر گل ریحان و مساوی امروز برابر شاهین بوشهر بود.

وی افزود: چوکا در برابر گل ریحان و رایکا نیز مستحق برد بود.

او اظهار کرد: با مالکیت جدید به هواداران مان قول می‌دهم با یک برنامه سه ساله تیم را به لیگ برتر برسانیم چون گیلان همانند بوشهر، خوزستان و آذربایجان مرکز استعدادهای فوتبالی است.

سرمربی چوکا ادامه داد: اکنون یقیق دارم که لقب قلعه عقاب‎ها را دوباره برای تیم چوکا بازیابی می‎کنیم چون مدیریت، با برنامه مدونی وارد گود شده و برنامه‌های زیادی برای موفقیت تیم دارد.

لطیفی در ارتباط با شرط بندی در فوتبال ایران بیان داشت: در قشرهای داوری، بازیکنان و مربیان با وجود پاکی عمده آنها، پنج درصد فاسد نیز وجود دارد که باید به کمک خود این مجموعه‌ها و نیروهای امنیتی مورد شناسایی قرار گیرند تا فوتبال به طور کامل از وجود افراد فاسد پاک‌سازی شود.

وی افزود: هواداران تیم نیز باید صبور باشند تا با رسیدن بازیکنان مصدوم و همچنین تقویت تیم با جذب بازیکنان جدید زمینه بهبود روند نتیجه‌گیری فراهم شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار