• کد خبر:۱۱۱۴۴۶
مربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: این تیم به استثناء محمد ابراهیمی، بازیکن خلاقی جلوی زمین ندارد تا بتواند با استفاده از هوش فردی روی دروازه حریف ایجاد موقعیت کند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت مهدی کریمیان پس از تساوی بدون گل تیمش برابر چوکا تالش به در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روند بازی به گونه‎ای بود که شاهین سوار بر جریان بازی بود و با تمام احترام به تیم حریف، آنها تنها اقدام به دفاع کردند که این هم هنر آنها بود و ما باید می‌دانستیم چطور باید گلزنی کرد.

کریمیان ادامه داد: دست و بال تیم شاهین بسته است و چیزی که کادرفنی می‎بیند این است که این تیم نیاز به بازیکنانی برای خلق موقعیت دارد.

مربی شاهین افزود: با توجه به دیر بسته شدن تیم در این چند هفته گذشته کادر فنی تلاش خود را بکار گرفته تا تیم بتواند با رسیدن به شرایط هارمونی به خوبی فوتبال ارائه کند.

وی اضافه کرد: تیم شاهین با پیشرفت خوب خود اکنون به مالکیت توپ در زمین دست پیدا کرده و با اتکا به داشته‎های خود باید صبر کرد تا هدف مدنظر فراهم شود.

کریمیان یادآور شد: شاهین امروز در دیدار با چوکا از بازیکن غیرتخصصی در خط حمله استفاده کرد و وقتی کمبود بازیکن وجود دارد باید طوری بازی کرد که کمبودها پوشش داده شود.

مربی شاهین بیان داشت: وقتی چوکا به دفاع محض رفت و فضا به تیم شاهین نمی‌داد، با وجود رساندن توپ به خط حمله نیز موفق به گلزنی نمی‌شدند این درحالی است که بازیکن باید با خلاقیت خود نظم خط دفاعی تیم حریف را برهم بزند.

او در ارتباط با عملکرد داور این دیدار گفت: داوری در مجموع خوب بود و این تیم شاهین است که باید به نحوی بازی را هدایت کند که تمام امتیازها را جمع  و در نیم فصل دوم حسرت آنها را نخورد.

وی افزود: اکنون با وجود کمبود بازیکنان امید است شاهین خود را در کورس مدعیان حفظ کند و در نیم فصل نیز با جذب بازیکنان جدید زمینه تقویت تیم برای موفقیت در نیم فصل دوم فراهم شود.

کریمیان در ارتباط با بازیکنان نیمکت نشین اظهار کرد: هر بازیکنی که در تمرین خوب کار کند مربی از آن استفاده می‎کند و شاید شاهین اکنون تنها تیمی است که ۹۰ درصد بازیکنان در بازی‎ها بکارگیری شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار