• کد خبر:۱۱۱۴۴۷
ملوان فوتبال زیبایی را به نمايش می گذارد؛
  • ۱۹:۵۴
  • ۲۲/دی/۱۳۹۹

کلانتری: امیدوارم روند رو به رشدمان همچنان تداوم داشته باشد

سرمربی فجرسپاسی گفت: امیدوارم این روند رو به رشدی که به دست آوردیم همچنان تداوم یابد و در ادامه مسابقه‌ها هم نتایج خوبی کسب کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ علی اصغر كلانتری سرمربی فجرشهيد سپاسی در كنفرانس خبری بعد از پيروزی مقابل ملوان بندرانزلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شكر كه توانستيم مقابل تيم خوب و منسجم ملوان با ارائه يک بازی منطقی با كسب سه امتياز از زمين خارج شويم و بابت تلاش شاگردانم در بازی امروز از آنها تشکر می کنم.

کلانتری ادامه داد: امیدوارم این روند رو به رشدی که به دست آوردیم همچنان تداوم یابد و در ادامه مسابقه‌ها هم نتایج خوبی کسب کنیم، اگر چه هنوز زود است که بخواهیم پیش‌بینی کنیم که چه تیمی صعود خواهد کرد.

سرمربی فجرسپاسی افزود: چند هفته ای بود كه دوست داشتم بعد از يک پيروزی آن را به روح بزرگوار شهيد حاج مجيد سپاسيپی و روح استاد عزيزم محمود ياوری تقديم كنم كه اين برد در اين بازی را به روح اين دو عزيز تقديم می كنم.

كلانتري با بيان اينكه اين برد موجب خوشحالی هواداران فجرسپاسی گرديد در خصوص تيم حريف بیان داشت:در آناليزی كه از تيم ملوان داشتيم می دانستيم با يک تيم خوب بازی داريم كه فوتبال زیبایی را به نمايش می گذارد و از سرمربی خوب و آينده داری همچون مازيار زارع بهره می برد، به همين خاطر انتظار بازي دشواری داشتيم ولی به لطف خداوند و تلاش بازيكنانم توانستيم به يک پيروزی مهمی دست يابيم.

سرمربی فجرسپاسی شیراز در مورد قضاوت داور بازی هم گفت: استفاده از یک داور با تجربه برای این بازی حساس کار خوبی بود که کمیته داوران انجام داد تا شاهد یک قضاوت بی نقص از سوی داوران این بازی باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار