• کد خبر:۱۱۱۴۴۸
رایکا با بضاعتی که داشت قلدر و جنگنده بود؛
  • ۲۰:۲۹
  • ۲۲/دی/۱۳۹۹

عنایتی: نمی خواهم فشار روی تیمم باشد

سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران گفت: بارها بارها گفتم که نمی خواهم فشار روی تیمم باشد و بگوییم حتما باید به لیگ برتر صعود کنیم. ما تمام تلاش مان‌ را می کنیم تا در پایان فصل رتبه خوبی را بدست آوریم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ غلامرضا عنایتی سرمربی هوادار تهران پس از برتری مقابل رایکا بابل اظهار داشت: بازی خوبی بود، همانطور که انتظار داشتیم می دانستیم رایکا بازی بسته ای را به نمایش می گذارد در بازی امروز نیز تمام فضاهای پشت محوطه 18 قدم را بسته بود ولی جا دارد به بازیکنان تیمم تبریک ویژه ای بگویم چرا که با همدلی خوب تا دقیقه 90 تلاش شان را انجام دادند.

عنایتی ادامه داد: در نهایت توانستیم بازی را با 2 گل به سود خود به پایان برسانیم البته موقعیت های دیگری هم داشتیم. هفته گذشته برابر آرمان گهر در یک نیمه خوب نبودیم اما خدا را شکر نی کنم که در این هفته موفق شدیم بازگردیم و یک سه امتیاز مهمی را کسب کنیم.

سرمربی هوادار افزود: تا فردا خوشحالی می کنیم ولی از فردا تمام توان مان را به کار می گیریم که انشا الله در بازی های بعدی با موفقیت گام به گام پیش برویم.

وی در مورد رایکا نیز گفت: تیم رایکا تیم خوبی بود به آنها خسته نباشید می گویم  امیدوارم در ادامه راه‌شان موفق باشند به هر حال با بضاعتی که داشتند تیم قلدر و جنگنده ای بود.

عنایتی در خصوص بازی هفته آینده برابر ملوان بیان داشت: مطمئنا همه بازی ها برای ما سخت است. ملوان در فصل جاری خیلی متفاوت تر از سال های قبل ظاهر شده است مطمئنا یک بازی کاملا خوب را شاهد خواهیم بود.

او در پاسخ به این موضوع که حفظ صدرنشینی تا پایان فصل برای هوادار سخت خواهد بود گفت: بالاخره ما راهی را با بازیکنان شروع کردیم و هم قسم شده ایم که اتفاقی را برای تیم رقم بزنیم  بارها بارها گفتم که نمی خواهم فشار روی تیمم باشد و بگوییم حتما باید به لیگ برتر صعود کنیم. ما تمام تلاش مان‌ را می کنیم تا در پایان فصل رتبه خوبی را بدست آوریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار